Erkekler ne kadar abaza namussuz ve kişiliksizdir.

kadınlar geç saatte tek yola çıkamaz çünkü erkekler saldırır.

kadınlar kapanır çünkü erkekler gözleriyle taciz eder.

evindeki bacısını korur başka kadına tecavüz eder.

evdeki bacısına tecavüz edilse bacısına hayatı zindan eder.

erkeğin sevgilisi olur helal koçuma kızın sevgilisi olur odaya kapatır.

çiftler boşanır erkek bulduğu kadınla yatar hiç bir kadın dul azgın demez.

kadın ise biriyle konuşsa or.spu olur. erkekler dul tavlamak kolay der. bu bütün erkeklere değil yarası olan gocanır.

Güncellemeler:
kimseye yalakalık yapmıyorum bugün bir sohbet ortamında turban takmayan kadınlara ağza alınmaz laflar söylendi bende düşündüm ve yukardaki sonuçları çıkardım. orda kadınları savunamadım çünkü ortamdakiler kendini dindar sanan yobaz gruptu. dayak yerim felan di mi ama.

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• soruna 5 yıldız verdim. bir erkek olarak bu farkı gözetmen beni şaşırttı. herkes sokaktaki kadına ya da başına bir iş gelen kadına bu gözle baksa sorun kalmaz zaten. kendi ailesi namuslu olsun ama tüm kızlar ona versin.

bu zihniyet değil mi bu ülkede töre cinayetlerine neden olan.

bu zihniyet değil mi kadını mal gibi eşya gibi gören

anasının bacısının namusunun bekçisi olup da başka kadınlara or**pu gözüyle bakan erkek adam değildir

0|1
    0|1
    • erkeğe tecavüz etmemeyi öğreten değil kadına tecavüze uğramamayı öğreten bir toplumuz.

• alttaki cümleyle kalbimi bir kez daha fethettin helal olsun seni dogurup yetiştirene. teşekkürler ayrıca

• saol

Kızlar Ne Diyor 9

• erkek ve kadın olarak ayırmam insan olarak ayrım yaparım...bunları yapan söyleyen insanı zaten insan denen türden ayırırım..

0|2
    0|0
  • dedigin o erkekler dogru yolda giden erkekler degiller erkegim diye geziniyorlar dedigin gibi bizim turk kizlari icin zor oluyor ama hepsi degil adam gibi adamda var sende onlardan birisisin.

0|1
    0|0
  • Aynı şekilde bayanlarda

0|2
    1|0
  • hmmm...nerey imza atıyoruzz:D

0|1
    0|1
    • :)))))))))))))

• genelleme yapmadım ama böyle erkekler dediğimi anlıyorsa imzaya gerek yok.

• sen sankii erkek değilmişsin gibi konuşma

0|1
    0|0
  • kişisine göre değişir.genelleme yapamazsın

0|1
    0|0
    • genelleme yapmadığımı söylemiştim.

• hay ağzını öpim aynen öyle malesef

0|1
    0|1
    • ağzımı öpme yanaktan bacı gardaş evliyim 2 kızım var.

• :D lafın gelişi söledm abi

• bir erkek olarak bunu kabul etmen daha güzel erkekler çok kişiliksiz bence çoğunluğu hele ki bu zamanda ki erkekler hepsi karaktersiz

0|1
    0|2
    • hepsi demen yanlış bence.

• sana demiyorum zaten böyle düşündüğüne göre sen onlardan değilsin

• saol

• bazı erkekler iğrençlerrrrrr

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• """""bu bütün erkeklere değil yarası olan gocanır. """"

lafların doğru bu tarz erkekler için ama...

yukarıda tırnak içine aldıgım yazında sunu demek isterim ki aynı yazım şekli kızlar içinde yazılabilirdi ve o tırnak işaretindeki yazınıda sonuna koyabilirdik .

belirtmek istediğm şey nereden bakarsan oradan görursun , erkeklerinde adisi şerefsizi kötüsü vardır ama kızlarında aynısı vardır .

yani son cümlen ile başlıgın tutmuyor genelleme yapamazsın günaha girersin . hayatımda bu yazdıklarına benzer kızlar tanıdım ama hemen cıkıpda kızlar böyledir demedim çünkü biliyorum herkes aynı değil

0|1
    0|0
    • tırnak içindeki yazıyı katma amacım erkeklerin hemen üstüme saldırıp vidi vidi etmesini engellemek içindi. çünkü genelleme yapmadım da desem gene kendilerine hakaret anlıcaklarını düşündüm. güncellemede dedim bugün yaşadığım bir olaydan esinlenip yazdım biride çıkar kadınların yaptıklarını yazar genelleme yapmadan.

• Bunlarda haklısın da kimse yalakalık yapıyorsun ya da sen bayansın ama erkek nicki almış bir zavallısın.

0|1
    1|0
  • helal olsun, kendini iyi anlatmışsın :))

0|1
    0|0
  • hay agzini opeyim

0|1
    0|0
  • Ben öyle bir sohbet ortamı görmedim bugüne kadar...Neyi provoke etmeye çalışıyorsun sen...

0|1
    0|0
    • cemaat geçleriyle aynı ortama düştüm. kabus gibiydi.

• Aslanlar çok şerefsizdir...Küçücük ceylanları yerler...

0|1
    0|0
  • Bu soyledigin seyler dolayısıyla kadınlar kisilik sahibi oluyor

0|1
    1|0
  • sözlerin dogru genel olarak konuşmadıgın için bir de bayan arkadaşların yorumunu okudum hiç biriside dememiş ki bu tür bayanlarda var.sadece erkeklere bakarak konuşmak gereksizdi burada.

0|1
    0|0
    • burada ben fikrimi paylaştım konu konuyu açar.

Yükleniyor...