Sizin aynı şeyler gelse başınıza ne yapardınız?

Şu an bir okulda çalışıyorum muhasebe ve memur olarak burda iki kişi var benım işten çıkarılacağımı düşünen biride benim 4 yıllık arkadaşım benım aracılığımla işe girmişti bu bile yüzüme bakmıyordu hatta yeri geldiğinde dıpşladıkları bile olmuştur ve bugün beni memur olarak atadılar büyük istimal diğer ikisine ihtiyaç kalmayacak Şu an sinirden çıldırdıklarına eminim sizce yine eskisi gibi güler yüzlümüğ olayım tavrımımı koruyayım ya da ne halleri varsa görsünlermi bir yerdende insan üzülmüyor deği insanlar işte karpuz degilki koklayıp alasın kavunmuydu yoksa :) nasıl çıkacakları belli olmuyor ama kırgınım onlarada. biri benden yaşca büyük diğeri benim yaşımda

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Neysen o ol...

Şöyle olayım böyle olayım deme...

Elbette ki sen yükselişe geçerken onların da geride kalması sinirlerini bozuyor

-Kıskançlık

-İmrenme

-Adalete sitem

Gibi şeyler...

Sabırlı ol pek aldırış etmemeye çalış

0|0
    0|0
    • beni hafife aldılar 6 yaşındaki çocukda olsa karşımda hafife almam mutlaka benim bilmediğim birşeyi biliyorlardır sesimi çıkarmadım kendimide ezdirmedim ama adalet işte ne yaparsın

• Sen emeğinin karşılıgını aldın ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• aynısının benzeri başıma geldi. işten çıkacağımı düşünüp mesafe koydular sonra ben kalıp da ummadıkları kişi çıkınca ah canım ah cicim. ara soğudu bir kere..maskeler de düştü..normale dönme. kötü günde yanında olmayana iyi günde ihtiyaç yok.

0|0
    0|0
    • çok zoruma gitmişti ya beni çocuk gibi azarladı yeri geldiğinde üstelik aynı seviyedeyken şimdi sesi çıkmıyor şok oldular Allah biliyor çok kırgınım heleki işe senin vasıtanla girip dost sandığın kişininde sırtıbnı dönmesi büyük hayal kırıklığı

• ben o kırgınlığı bariz biçimde belli ettim çünkü hak ettiler. bir şey olmamış gibi davranırsan kendilerini bir şey sanıyor bu tipler.

en azından bir müddet mesafe koy neye neden kırıldığını bilsinler. yoksa senin aptal olduğunu düşünürler.

allah herkesin kalbine göre veriyor zaten

Yükleniyor...