Trafik canavarları hakkında düşünceleriniz neler?

motosikletler kural tanımaz olmuş bugün dışarıda yaşlı bir kadına çarpıcaktı özür diliyeceğine bide çıkmış agıza alınmayacak laf etti .

hepsi için demiyorum tabiki ama bu trafik canavarları ve saygısız motosiklet kulananlar ne zaman gereken cezayı alır?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm araç kullananlar böyle degildir. ama bunu yapanların ehliyetleri derhal alınmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Motosiklet kullananlar doğru yaptıkları şeyler için ne zaman aferin alırlarsa o zaman böyleleride hakettiği cezayı alır. Şu yüzden savunmaya geçiyorum yayalara bişey diyemem ama araçlar arasında en madur olan herzaman motosiklettir

0|0
    0|0
    • nesi madur sürekli aradan cıkıyorlar ne ısık tanıyorlar ne bısey bugun yaslı teyzeye hem carpıyordu hemde moruk dedı:(

• burda sanırım derdimi anlatmam zor olacak ama motosiklet kullanmaya başlayıp bu ülkede ben bunu yapamam diyip sattım motorumu ancak yurtdışına çıktığımda herdefasında hemen motosiklet kiralarım.

• ülkede her alanda bazıları insanlıktan çıkmış durumda cezada bir yere kadar sürüsüne bereket var memlekette bence eğitim şart

0|0
    0|0
    • kuryelerın cogu haddını astı bana kaza yaptırıcaktı bugunde yaslı kadını ezıcektı moruk dıye hakaret ettı

• trafik canavarımıyım bilemem ama motor kullandığımda coşuyorum adeta ne kadar hız yaptığımı unutuyorum :D

0|0
    0|0
    • bence yasaklanmalı motosiklet kullara uymayanlar yaslı kadına moruk cekıl yoldan dedı kadın yıgıldı kaldı:((

• allah uzun ömürler versin

• amin cümlemize

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...