Söylemek istediklerinizi söyleyememek:(((Sizin hakkınızda kötü düşünmemesi için bir şeyler yaparmıydınız?

Uzun süredir biri ile tanışıyoruz.Beni dinlemeden ön yargılı davranması çok gücüme gidiyor.benim ne istediğim mi bilmediğimmi söylüyor.söylemiş daha doğrusu. Neden böyle davrandığımın nedenleri var.ve bu konuyu onunla hiç konuşmadım daha doğrusu konuşamıyoruz.onunla Şu an hic bir münasebetim yok.ve söylemek istediklerimmi neden olayların bu boyuta geldini yüzüne vurmak isterdim ama bir yandan da boşver diyor içimdeki bir ses.kendi yolluma bakmam gerektiğini...siz olsanız ne yapardınız? Sizin hakınızda kötü düşünmemesi için bir şeyler yaparmıydınız-yoksa aman bana ne be nasıl olsa giden gitmişmi derdiniz?

Güncellemeler:
Telefon acıp söylesem mi? Yok buna cezaretim yok belki birgün sokakta görür cekerim bir kenara konuşurum?:)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bnce syle bn iyi brisi oldugnu dsndgm br insnla krısk bir druma grdm veşu annsıl bir insn oldgnu dsnuyrm kız benimle knusmyrşu anbenimle knusup nsıl bri oldgnu cevaplmaaini istyorum blki oda snn gbi dsnuydr pff nyse glckte grcm brdaha benimle knusp kknsmycgıní

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cabalamak lazım bazen

0|0
    0|0
  • ön yargılı yaklaşım içinde olan birine ne anlatsan o kendi bildiğini okur ona göre bütün doğrular onun söyledikleridir sen açıklama yaparsın ama o bunu anlamaz kendi anladığı şekilde kurgular karar senin ister boşver de ister kendin anlat

0|0
    0|0
  • seni dinlemeden yargılayan kişiler ezik kişilerdir oyüzden öyle insanalrı bence kaile almaya bile değmez

0|0
    0|0
  • ön yargılı davranmalar düşünceler her zaman yanlıştır herşeyi konuşarak çözebilir her kez ama ön yargılarla suçlamalarla olan kim olursa olsun asla bildiğinden şaşmaz taaaki yaşayıp anlamadan hatalarını

0|0
    0|0
  • İletişim kurmayi denerim ve kötü bir insan olmadigimi açıklarim.

1|0
    0|0
  • konuşamıyorsan mesaj at ama olayı kesinlikle bir sonuca vardırmalısın benzeri bir durumla karşılaştım meğer 2 tarafta aradaki kişiler tarafından çok farklı yönlere sapmışlar.yukarıda basit bir cümle olarak yazdığın ''benim ne istediğimi bilmediğimi söylüyor,SÖYLEMİŞ daha doğrusu'' cümlesi aslında çok tehlikeli bir cümle!

0|0
    0|0
  • Kesinlikle söylemelisin.İçinde tutup ileride bir gün keşke söyleseydim diyeceğine şimdi her şeyi söyle.Hele birde o kişiye değer veriyorsan hiç durma yapış telefona :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanırım uğraşmazdım...

0|1
    0|0
  • Beni kimse bilip bilmeden yargılayamaz en nefret ettiğim şeylerden birisidir bu.Çek kenara çatır çatır anlat doğrularını ondan sonra yol ver adam olsaydı arkandan yargılamazdı delikanlı gibi yüzüne konuşurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...