Organ bağışı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bu konu ile ilgili herhangi bir başvurunuz oldu mu ? Allah vermesin, oldu ki başımıza bir kaza geldi ve artık bilinçli olarak yaşamamız imkansız. Gözünüzün, kalbinizin, iç organlarınızın bir başkasının hayatını devam ettirmesini ister miydiniz ?

• Kesinlikle isterim fakat ne yapacağım hakkında yeterli bilgilendirme yapılmıyor
    70% (7)100% (1)73% (8)Oy Ver
  • Böyle bir paylaşımı düşünmek bile istemiyorum
    10% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Evet bir başvurum oldu ve şartlar yerine gelirse organ bağışı yapacağım
    20% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• istedim ve hatta yaptım cüzdanımdaki kart sayesinde bir gün cortlayıp göçersem bu dünyadan beni parça pinçik edecek yurdum doktorları. dalağımı böbreğimi alacak kişiye de şimdiden hayırlı uğurlu olsun güle güle kullansın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kesinlikle isterdim o organlar kim bilir kac kisinin hayatini kurtarir herkesin kendi dusuncesi ama bence herkes yapmali bunu..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle isterim fakat ne yapacağım hakkında yeterli bilgilendirme yapılmıyor. Bir gün sorup yeterli bilgi aldığımda öldükten sonra organ bağışının yapılmasını isterim.

0|0
    0|0
  • organ bağışını düşünuyorum, ne yapmam gereklı olduğu hakkında bilgıyede sahıbım ama sadece düşünmekle kalıyorum şuan için ^_^

0|0
    0|0
  • Babam basvurdu, ben de dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Çok kararsızım henüz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle isterim fakat ne yapacağım hakkında yeterli bilgilendirme yapılmıyor

0|0
    0|0
  • Allah korusun ama bunu yaparım.

0|0
    0|0
  • organ bağışı yapmak için empati kurmak yeterli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben öldükten sonra bütün hücrelerimi bağışlıyorum buradan duyurdum yetkilililer gerekli işlemleri başlatsın artık her işi ben mi yapacağım nan :(

cart

0|0
    0|0
Yükleniyor...