Kapat

Pes 2014 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birazdan bende oynamaya başlayacağım fakat yorumlar pek iç açıcı gelmedi bana...

Oyun nasıl ne gibi değişiklikler var?

Güncellemeler:
Atari gibi olmuş bu sefer, seyirci atmosferini oluşturalım derken oyuncular bir tuhaf olmuş :)):)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence abartıldığı kadar kötü değil. fifa'ya benzetmeye çalışmışlar. sadece alışmak lazım. pes 12 ve 13 ilk çıktığında da beğenilmemişti. sistem ayarlarından oyun hızını +1 tap başladıktan sonra.

olumsuz yan olarak şunu söyleyebilirim yakından gösterdiği zamanlarda oyun biraz kasıyor gibi. PS3 için biraz fazla ağır sanırım. PS4'e göre üretmiş olabilirler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• 2013 te olmamıstı 2012 nıden pek bır farkı yoktu.2014 ıcınde aynı sey gecerlı yapmıslar ama olmamıs :))

0|0
    0|0
  • açmadıysan iade et -_-

0|1
    0|0
  • Ben de oynamadım umarım güzeldir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Atari al bir tane daha çok eğlenirsin öyle diyim sana. Yıllardır pes oynarım fifacı değildim bu arada.

0|0
    0|1
  • Daha denemek kısmet olmadı ilerleyen zamanlarda.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey düşünmüyorum. Berbat bir oyun çok samimiyim. Yıllardır fifa oynarım. basit ve spontane bir anlayış var peste. Kendi üreticisi bile fifanın daha iyi olduğunu nerdeyse kabul etti. Dünya genelindede en çok kullanıcı fifada. Gerçekci ve gerçeğe uyarlanmış bir oyun fifa. 27 ekimde satışa sunulcak...

0|0
    1|0
  • ben beğendim daha gerçekçi, ama baya zorlaşmış oyun

0|0
    0|0
  • Kardeş torrentten indiriyorum demişsin

indirdiğin yerin linkini bana özelden atar mısın ?

0|0
    0|0
  • hiç beğenmedim kraloyun.com oyunları gibi yapılmış o ne bee.

0|0
    0|0
  • Ben pek beğenmedim ya

0|0
    0|0
  • Xbox one'a özel gelecek Fifa 14'ü bekliyorum bu yeni geliştirdikleri ignite motoruyla bayagi bir gerçekcilik katacaklardir oyuna .

0|0
    0|0
  • fifa kesin bunlara rüsvet vermis kesin. Kasetli atari oyunu gibi pes 2014

0|0
    0|0
Yükleniyor...