Bayan taraftar sayısı artarsa futboldaki kavgalar azalmazmı?

Öncelik bayanlara sağlansa futboldaki kavgalar çatışmalar azalmazmı?

0|0
11|44

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• değişim cinsiyetle değil de zihniyetle olmalı. cunki fenerbahcenin seyircisiz oynama cezasında bayanlar geldiğinde bizim işgüzar basın ilginç fotograflar göstermişti. bayan erkek ayrımından ziyade zihniyetin evrilmesi gerek galiba.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayr kavga ckmaz tam tersi olur mac dahada zevkli. olur

sakin ve hareketli gecer diyorum cunku sait oldum

1|0
    0|0
  • Artar, kadınlar birbirinin saçını başını yolar, hemde aynı takımın taraftarları bile, birbirinin saçını, ojesini falan kıskanır, ortalık birbirine girer, bu seger futbolcular seyircilerin arasına dalar, kavgayı ayrımak için ama ayıramazlar : ) :) :) :)

0|0
    0|0
  • Kadın var dediler geldik olayı olur kamyon kamyon adam gelir. Apaçiler akın eder. Bizim o apaçilerimiz kendilerini kanıtlamak için ortalığı yakıp yıkarlar. Boşver sen hiç bulaşma tribün işlerine falan :D

0|0
    0|0
  • azalmaz olurmu keşke bayan taraftar sayısı erkekleri geçse futbol o zaman futbol olur

1|0
    0|0
  • bence futboldaki şu rant olayı minimize edilmeden kavgalar önlenemez çünkü futbol öyle büyük bir endüstri haline geldi ki bir galibiyetiniz de milyonlarca dolar kazanabileceğiniz gibi mağlubiyetiniz de de bir o kadar para kaybedebilirsiniz haliyle buda kulüplerin bütçelerine dolayısıyla yöneticilerini ve onlar vasıtasıyla da seyircilere yansır. halbuki ne olurdu sanki şampiyon para verileceğine bir buket çiçek verilse sadece :)

0|0
    0|0
  • Saha kapatma, seyircisiz maç yerine bayan taraftarlara bedava uygulamasına her zaman karşı çıktım, bu tamamen cinsiyet ayrımcılığıdır.

Bayan taraftarlar belki fiziksel olarak şiddet girişiminde bulunamayacak ama bayan tarftarlarda tribünlerde en az erkek taraftarlar kadar küfür edebiliyor.

Tribünlerdeki şiddeti cezai yaptırımları arttırmakla çözersin.

0|0
    0|0
  • bence bayan taraftar sayısı çoğalmasın erkek taraftar sayıosıda hepsi azlasın hatta izleyen kalmasın ne gereksiz bir şey yaaa

0|0
    0|0
  • Azalma olur dediğiniz gibi maçlarda bayan taraftarlar olunca baya daha çekişmeli daha heyecanlı geçer, zaten bayan taraftarlar saç maç girişmez bir maç için.Bence bayan taraftar sayıcı artarsa kavgalar biticeğinin kanaatindeyim renktaş.

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum holigan heryerde holigandır. :) Bayanı erkeği olmz. ^^

0|0
    0|0
  • bide bayanların kavgasını ayırmak zorunda kalırmışız (:

erkekler bozuk para vs atar kadınlar artık oje ruj vs (:

0|0
    0|0
  • Öncelik bayanlara sağlanmalı diye bir kural olamaz, herkes eşittir. Ayrıca bayanlar maç sırasında olur olmadık her şeye küfür ediyorlar, biz edince dikkatli olun bayan var. Bazı bayanlar deplasmana bile gidiyor, onların yolunu takip edin :)

0|0
    0|0
  • azalır ama bu sefer futbolcular memnun kalmaz, bütün taraftarlar sizinle ilgilenir, takıma kim destek vericek. olmaz bu başka şeyler düşün sen

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • :D yahu bır ornek genelden basedıorum tamamm damsız almasınlar:D

• geçen sene fenerbahçe kadın taraftarlarla oynarken küfürden ceza almıştı. 50000 kadın taraftar. zaten 2 karşıt görüş varsa kadın-erkek çocuk ya da yaşlı fark etmez her türlü kavga çıkar.

• Hiç birşey olmaz. Bayanlar da zıvanadan çıkar. Bence futbol piyasasını küçültmek ve çocuklara daha küçük yaşta futbolun ne kadar boş ve gereksiz bir şey olduğunu öğretmek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • onlara hava atmak için de kavga ederler

0|0
    0|0
  • fenerbahçe sadece kadınların ve çocukların olduğu bir maçta tribün cezası almıştı. Yani kadınlar gitsede çözüm olmaz.

0|0
    0|0
    • ahaha o maçlardan birinde maç berabere bitmiş kadın taraftara soruyolar ne hissediyosunuz diye; kazandık mutluyuz diyo :D

• Kadınlar erkeklerden daha cazgır daha beter.

0|0
    0|0
  • belki bir nebze olabilir ama para üzerine dönen bir sistem sonuçta. para yoksa heyecanda yok bir bakıma. hangi kadın karaborsada derbi için 2bin-3bin tl verirki. bayanları sahaya çekmenin yolu ücretsiz yapmak ee ozamanda çark işlemiyor

0|0
    0|0
    • yok bulamıyoruz bılet normal bılet fıyatına razıyız ama karaborsacılar saolsun :D

• bence bir çok kadın normal bilet fiyatınada ragzı olmaz. ama denemek lazım aslında bayan kontenjanı belirleyip doluluğu ölçmek lazım

• Hemen hemen aynı şekilde kavgalar olur yine bence :)

Kadınlar bizden daha hırçın :)

cut.

0|0
    0|0
    • :D sen sahaya yanıcı madde atan htun gordunmu:D

• Şayet siz kadınlar kıskançsınız bunu kaldırabileceğinizi zannetmiyorum :)))

• bak orası dogru:D ozaman damsız gırılmez olsun:D

• ne azalması maça gelen kızlarda asabi oluyor küfür ediyor..nasıl bir ortamı varsa şu futbolun..adamı asabi yapıyor aga..

0|0
    0|0
    • hadı kac kere ızledım erkekler edıyor benım ızledıgım yerlerde:DDD

• ıste ozaman bıraz hakedenlerı alsınlar ne demek ıstedıgımı anladın:D

• anladım bacım...

• azalmazzz. Küfür azaldı mı !?

0|0
    0|0
  • kavgalar bayan sayısının azlığından olmuyor ki cahillikten futbolu anlamamaktan spor olarak görememekten ekonomik sıkıntılardan

0|0
    0|0
  • bence türibine giden herkezi bir bayan götürmeli ya da damsız stadaa girilmemeli :)) kavgalar biter küfürler biter hiç bişe olmaz siz olmassanız biz isanlıktan çıkıyoz yaa

0|0
    0|0
  • sanki siz erkeklerden aşağısınızda ;:D

0|0
    0|0
  • Hayır artar

0|0
    0|0
    • neden söyle bana?

• buseferde maç için değil kız için kavga ederler

• ya ben kızsal kavgalardan basetmıyorum mesela ustunde forma var dıye darp yapan kac kadın ya da kac tane yanıcı madde atan kadın var

tabıkı kadınlarda kavga eder ama sahaya yansıtmaz:DDD

• ne yaptın bacım artık sahaya silahla dalarlarr :D

0|0
    0|0
  • evet azalır

0|0
    0|0
  • daha çok kavga çıkar :) koskoca Osmanlının çöküşünü başlatanda bir kadın değilmi

0|0
    0|0
  • azalırda azalmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır, kadınların olduğu yerde tek problem fanatiklik olmaz.

Yan baktı çamura yattı kavgaları da mevcut olur.

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum canım burdaki gizli kızları gördükten sonra..

1|0
    0|0
  • Azalmakmı yüzde 500 artış olur, sırf kadınların olduğu bir yerde kavga assla eksik olmaz...

0|0
    0|0
  • Bu sefer sac bas girisenleri izleriz ahahaha bir an gozumde canlandi da bayagi komik:d

0|0
    0|0
  • bayan sayısı arttırılıcağına eğitim seviyesi ve kültür arttırılsın

1|0
    0|0
  • hehe soru mu bu döner bıçaklar gider yerini saç baş yolma tekniği gelir basit :)

0|0
    0|0
  • Orada da çıkar bir kaç cazgır bence :D

0|0
    0|0
  • Valla kötü tarafları da olabilir,bayanlara da tekme tokat gelirse şaşırmam :)

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • kavga bitecek diye fanatik olmam ben yesinler birbirlerini.

0|0
    0|0
  • Bence azalmaz, hatta artış bile olabilir. Sadece bayanların ve çocukların girebildiği maçlardan birine gitmiştim, ama bin pişman olmuştum. Erkeklerin bile etmediği küfürleri ediyordu bayanlar, hem de yanlarında çocukları varken. Ben onlar adına utandım ve daha fazla izleyemedim maçı, eve döndüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...