Beşiktaşı nasıl yendik hem de maç hakinda yorumunuzu alalım

Arkadaşlar Galatasaray neden Beşiktaşdan bu kadar üstün maçtan önce atıp tutanlara yok beşiktaş 4 aticakmış yok beş atıcakmış ne oldu? Besitaşlılar bunu akılarından çıkarmasın Galatasaray herzaman beşiktaşdan daha iyi bunu beşiktaşlılarda çok iyi biliyor ama diyemiyor hehe

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tebrik ederim.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 6s genelde fbye yenildigine göre en üstün fb oluyo özeman, hüloooggg <3

1|3
    0|1
  • ben de kötü futbolumuza şaşırdım yaralı aslanı yeneceğimize emindim,hakemleri zaten işin içine katmıştım.bu yüzden 1-0 geride başlıyoruz her zaman.açıkçası bu maçta gs Beşiktaşı yenmedi,biraz Beşiktaş biraz hakemler galibiyeti gs ye verdi.

0|1
    0|0
  • Ozaman fenerde gs den iyi 6-0 biz bjk ile kardes takimiz sorun değil biz her turlu gs yi eziyoruz

0|1
    0|0
  • Hakemin çok hataları vardı ama sonuç olarak biz daha iyi oynadık

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• 21 yaşına gelip de hala 13 yaşındaki çocuk aklıyla cümleler kurmak bu olsa gerek.

1|3
    0|4
  • yahu maçı nerenle izledin acaba.ben gslılarında olduğu bir ortamda izledim ilk yarı öldünüz korkudan.fernandes sakattı tüm hafta eksik antremana çıktı.oğuzhan yoktu.almeida sakatlandı çıktı maç sırasında.

ilk yarı kök söktürdük gsa tamam 2. yarı gs daha iyi oynadı.hatta bjk ilk yarıda oynadığından da iyi oynadı tamam buna lafım yok ama hakem olmasa o iki golde olmaz

al kendin izle 1.gole bak

link

özellikle 29 sn de bruma serdarın elinden ve ensesinden tutarak çekiyor.bildiğin el ense yapmış.gelir gelmez öğrendi herhalde:)

burakın elle düzelttiği pozisyon olmasa şuan

link

al kendin izle gerçekten pozisyonlar tertemiz pürüpak diyorsan ben birşey gösteremem sana zaten

1|1
    0|3
  • Ya kardeşim bjk yendık tamamda şu dalga muhabbetını bıraksanız yok bırı çıkar 6 yedınız der bırı çıkar nasıl yendık der top yuvarlak maçta bjk de yenebılırdı takımları küçümseme

1|0
    0|2
  • Beşiktaş bir balondu. Galatasaray o balonu patlattı.

1|3
    3|1
  • Beşiktaşlılar drogba faktörünü unuttular. Siz real macında real madrid bayrağı açarsınız ama cenazenizi kaldırmaya drogba gelir :)))

0|1
    1|1
  • galatasaray beşiktaştan üstün değildi fırat aydunus beşiktaştan üstündü. hakem olmadan maç alamıyorsunuz

1|0
    0|0
  • Futbolda olur böyle şeyler

Almeida golden hemen sonra kaleciyle karşıya karşıya atsa 2-0 olcak, 2. yarı g.töre atsa farkla gidecekkken 2 bireysel hata ile rakibe ikram edildi goller, ayrıca burak ın elini hakem görse 2. golü atamıyacaktı gs

0|0
    0|0
  • kardeşim tebrikler öncelikle Galatasaray tümzamanlarda bizden sadece 2 maç fazla galibiyet üstünlüğü olan bir takımdır yani her zaman demek garip üstelik sizin şampiyonluğunuz fazla olmasına rağmen en iyi zamanlarınızda bile tikmişiz sizi :D

1|0
    1|1
    • bırde saha kapatma olayı var ağır cezalar yolda neyse geçmış olsun sıze

• antepi bende alkışlarım mesele büyükleri alkışlamakta

• fırat aydınus yüzünden yenildi bjk tamam beşiktaş öyle çok iyi oynamadı ama gs de iyi oynamadı fırat aydınus maçı gsye çevirdi bilicin yanlış hamlelerininde etkisi oldu tabi

0|0
    1|3
  • 66alatasaray 1-6 real madrid haahha

2|1
    0|0
Yükleniyor...