Yüzme ve suya atlama stilleriniz ?

yüzme ve atlama stilleriniz nasıl ? suya atlarken ve suda yüzerken nasıl yüzer nasıl atlarsınız suya ?

0|0
17|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Suya usulca girerim, yukseklik korkumdan dolayı atlama yetisi kazanamadım.Paletsiz pek girmedigimden paletliyken kollarımı kullanmam, avuclar dısa donuk sekilde kalca hizamda arkadan birlestirip paletle anormal hızlı yuzerim.Kulac ile gorumluk 'yuzuyorum iste' modunda..

0|0
    0|0
  • hep balıklama atlar ve tüm havuzu nefessiz dipten giderim. genellikle dipten yüzmeyi seviyorum ama kulaçlama daha hızlı oluyor. link bu yaz hep geri dönüş yaptım Allahım şimdiden yüzmeyi özledim ben bu sene nasıl dayanacağımmm

0|0
    0|0
  • sırt üstü yüzüyorum genelde...

0|1
    0|0
  • atlamam usul usul salınırım

0|1
    0|0
  • atlamaktan korkarım ben yavaşca girerm

0|0
    0|0
  • balıklama atlıyorum her sitilde yüzüyorum özellikle kelebekleme yüzmeyi çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Havuza atlama hevesini çoktandır bıraktım. Çoluk çocukluğa gelemem bir daha.

Kelebek hariç her stil yüzüyorum.

0|0
    0|0
  • havuza balıklama atlarım ve suyun altından yüzmeyi severim. denizde ise yavaş yavaş girerim,free takılırım denizde.

0|0
    0|0
  • genelde balıklama atlıyorum ve saçlarım uzun olduğu için bone kullanıyorum havuzda falan :)

0|0
    0|0
  • hep salto atmak istemişimdir

balıklama atlıyorum

kelebek yüzmek hayalim ama yapamıyorum serbest stil yüzüyorum ama yapamadım hiç :D

0|0
    0|0
  • sırt üstü en sevdiğim,kurbağa,balıklama ve tabıkı bombalama

0|0
    0|0
  • kafama göre :D

0|0
    0|0
  • Hava olsun diye yüksekten balıklama atlarım ben ^_^

0|0
    0|0
  • Normal zıplarım :D

0|0
    0|0
  • Free.

0|0
    0|0
  • atlamam ben genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 10 yıllık yüzücüyüm daha balıklama atlamadım. Sevemedim. Suyun içinden başlarım, balıklama atlayanlara göre daha ileriye giderim. Ayaklarım ve kollarım senkronize bir şekilde çalışır, ileri ve bırak.

0|1
    0|0
  • Yazarak bunun tarifi nasıl olacak. Şöyle yüzerim demek olur mu? Balıklama çivileme severim. Gerisi atletizme girer ona da uygun platform yok.

0|0
    0|0
  • Balıklama, çivileme, düz takla atlar, her türlü yüzerim. Geri takla yok. ya da salto mu dersiniz artık.

0|0
    0|0
  • en çok rahat ettiğim ve sevdiğim sırt üstü

0|0
    0|0
  • ördek gibi cırpınırıyrum genelde

0|0
    0|0
  • şuan kadar en yüksek 15 metre mesafe yükseklik oldu atladığım ve her türlü sitilde atlıyorum balıklama burgu salto çivi... kısaca her yol var :D

0|0
    0|0
  • çok şükür, hiç su görmemiş gibi koşarak denize atlayan barzolardan değilim :( yavaş yavaş giriyorum genelde. alıştırmam lazım kendimi.

0|0
    0|0
  • Balıklama atlıyorum

0|0
    0|0
  • Bir adım atarım gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • Yüzmede serbest stil favorim, atlamada da balıklama..

0|0
    0|0
  • o ne ya bodazlama ve civileme var mı daha ötesiii

0|0
    0|0
  • bodoslama anasını satım:D

0|0
    0|0
  • her stilde yüzerim, kelebek stili en sevdiğim ama çok yorucu ve zor

0|0
    0|0

• çok pis dalarım