1453 kartal grubunu kim kurdu ve amacı neydi?

Hükümet yanlısı kişiler bu grubu kuranların gezi parkı aktivistleri olduğunu söylüyor.Gezi olaylarına destek veren kesim ise hükümet kanadın ın bir parmağı olduğunu söylüyor maç boyunca sürekli tekbir getirerek tezahürat yapmaları maç sonundada sahaya inmeleri vs bu olayın planlı olduğunu gösteriyor zaten maç boyunca sürekli dini tezahürat yapmaları çarşı grubuyla kavga etmelerine sebep oldu.Çünkü çarşı grubu sevmez dini tezahürat yapmayı daha laik ve dinden uzak takılır grup olarak, siyaset olarakta sol veya sola yakın bir siyasi görüş benimsemiştir.

Sizce bu 1453 kartal grubu denilen provakatör grubu kimler neden kurdu?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• AKPye yandaş bir BJK taraftar klübü yoktu.

Önceleri kazlı çeşme mitingine adam bulmak için sanki "çarşı" grubu gibi çıktılar ortaya. Millet yer de gelir diye. Lakin çarşı yemedi. Sonrada "çarşıya karşı" sloganı ile kurulmuş, dangozlar ve kahpelerden oluşan taraftar takımı.

Düşünceme göre, "bir gruba karşı" olarak kurulan, "hedef gösteren" bir topluluk olduğu için yasalara aykırı bir teşkilatlanmadır. Suç kapsamında incelenmelidir de... Hükümetin yandaşı olduğu için satılmış savcılar onlara dava açamaz. Diğerlerininde ya işi vardır, ya tırsar, ya da bir şey çıkmayacağını bilir. O yüzden uğraşmaz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerçek Beşiktaşlı olmadıkları kesin

0|2
    0|0
  • rasim denen adamın açıklamalarını izlemediniz sanırım... maçta olan arkadaşlarım olayların bütün oluşunu anlattı. bu sırf Beşiktaş ve ÇARŞI grubunun lekelenmesi için yapılan provakatif bir eylem. ap açık ortada.

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Röportajda adamlara soruyorlar ılk 11 sayarmısın dıye 3 oyuncudan fazla ısım sayan çıkmadı ceplerıne 50 lıra koyup oraya götürmüş bırılerı

2|0
    0|0
  • çarşıya karşı kim varsa o

0|1
    1|0
  • DHKP c ve CHP' nin yalakalığını yapan Çarşı kimler tarafından yönetiliyorsa Aynı kafa yapısına sahip olanlar fakat farklı bir siyasi görüşe mensup kişilerce kuruldu...Siyaseti Futbola karıştırmak için...Çarşı Stadyumda siyasi slogan atarken neredeydiniz? Gezi eylemlerini desteklemeyen milyonlarca insan/taraftar olduğu bilindiği halde PROVOKASYON yapmaya çalışan Çarşı grubuna bir çift lafınız oldu mu? Çarşı amacına ulaştı...Siyaseti Stadyuma soktu Futbol için gelen insanları kavga etmeyi başardı...Kına yakarsınız artık...

1|0
    0|3
  • ben tvden izlediğim hiç bir habere inanmıyorum ama değerlendiriyorum . çünkü herkes yanlı herkes yanlı olduğu için herkes birilerini karalıyor . bence yenilgiyi hazmedemiyen ve kendini bilmeyen beyinsizlerin sahaya inişinden başka bir şey değil kimse bu planlı filan yapmadı ama haber olacakya çok okunacak dinlenecek ya o sebeple kaşı babam kaşı ne çıkarabilirlerse

0|0
    0|0
  • Akp yandaş ve çakma taraftar grubu kurdu. Bu provakatör grup maçta çarşı grubuna saldırarak tribünleri karıştırdı ve sahaya indiler. Beşiktaşın adını lekeleyerek saha kapatma ve para cezası almasına sebebiyet verecek olan grup 1453 kartal grubudur.

0|2
    1|0
  • Vallahi Ben Kurmadım..

0|0
    0|0
  • 1453 adı üzerinde Köprüye selim ismini vermek isteyenler kimse onlar kurmustur

0|1
    0|0
  • Kesin palavrayi beeeee... Bende mactaydim 10 saatlik yoldan maca gittim, tekbirli tezahurat duymadim. Uydurmayin arkadaslar. Hemde tribune indikleri taraftaydim.

0|0
    0|2
Yükleniyor...