Boy muhabbeti lütfen herkez fikrini söylesin

Arkadaşlar bugün kızın biriyle konusuyoz nöbetçi yeni tanışıyoz ordan polis okulda nöbetçiye bişey sordu sonra kaçıncı sınıfsın dedi kıza 11 dedi sonra bana sordu 12 dedim 9 sandım sole böle kızın yanında aklınca beni asalıyo boyum 1.68 neyse bende dedim boy devedede var ben yüreğe önem veriyom dedim uzun boylu polis çok gördüm ama kavgayı ayıracak kadar yürekli polis fazla yok dedim ama gerçekdende öyle sizce boyum kısamı 1.68 ben normal buluyorum ama kızın yanında beni asaladı canım sıkıldı moral sıfır =)) Evet herkez uzun gibi geliyo gözüme yaş 18 boy 1.68 boyum sizin fikriniz ne çökmü kısayım

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 168 erkek için kısa yalan yok ama değiştiremeyeceğine göre yapacak birşey de yok.

0|0
    0|0
  • boyu falan sıkıntı yapma ya önemli olan işlev :)

0|1
    0|0
    • klasik cevap işlev =)) işlevde sıkıntı yok =))

• o zaman ne takıyosun kafana yola devam :)

• tamam ablam devam saolasın :))

• ortasın uzun boylu bir millet değiliz ki zaten

0|0
    0|0
    • öle ama ordakı polis kızın yanında benı bozmaya çalışınca canım baya bı sıkldı

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonra zil çaldı ve sen uyandın .

0|0
    0|0
    • yok 10 dk sonra zil çaldı çantayı aldım motora bındım geldım eve :D sonrası burdayım :)

• La ben 179 um banada kısa dıyolar sen ne bakıon mıllete daha gencsın uzarsın :D

0|0
    0|0
    • yuhh kım onu dıyn 1.75 olsn yeter benim boyum :D inş herkez öyle diyo bakalım

• Eyv kardesım ben hep buralardayım zaten :D

• tamamm eklıyom senı :))

• ideal türk erkeği boyu =) sıkıntı yapma daha gençsin ne olduğunu anlamadan millete yukardan bakma ihtimalin yüksek

0|0
    0|0
    • yukardak bakmak gıbı bir ihtimalim yok ki ordakı polis benim canımı sıktı sadece 9 sandım diye bilerek dedınıde bılıyorum adımgıbı gülüşünden belliydi zaten o adamda bnden 5 cm uzun anca dedı laf bu yanı canım en çok buna sıkıldı

• ne olmuş yani bende 1,67 boyundayım ayrıca çok mu uzun bir milletiz sanki ayrı o kızlar önce kendi boylarına baksınlar 160 lık boylarına bakmazlar boş boş konuşup dururlar (lafım bütün bayanlara değil boy takıntısı yapanlara)

0|0
    0|0
Yükleniyor...