Bir anne neden müstakbel gelin adayını ya da gelinini oğlundan kıskanırda birilkte olmalarını istemez ?

bir anne neden müstakbel gelin adayını ya da gelinini oğlundan kıskanırda birilkte olmalarını istemez ? mutlu olduğunu gördüğü halde çocuğunun mutluluğunu görmeyip kızı kıskanıp kulp uydurur neden yani Hiç mi Allah korkusu yok bu insanlarda

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• örnek olarak annem ...Arkadaş vallahi güzel bir konu açmışsın bu durumdan bende nasip aldım daha önce annem yüzünden 2 yıllık bir ilişkimi bitirmiştim ozamanlar yaş 19du hadi küçüğüz onun bir bildiği vardır dedim ama bir b.k bilmiyormuş. ..Dedim bundan sonra ilişkim olursa sen istersin ya da istemezsin o senin bileceğin iş ben bundan sonra seni dinlemiycem dedim acile zor yetiştirdik kadını.. Cam çerçeve bırakmamıştım evde o sinirle. neden böyle yapıyorlar hiç bir zaman çözemedim

1|0
    0|0
    • ya bizimde öyle 2 yıllık ilişki ve birbirimize çok düşkünüz ama annesi onun herşeyi bu güzel bir şey buna lafım yok ama gel gör ki bn 22 yaşında güzelce bir kızım hiç kmseye bakmadım dosdoğru yaşadım biri olcak onlada evlncem dedim şimdi o kişiyle beaberim ilk sevgilim ve 2 yıl oldu böyle olmasına rağmen hakkımda nasıl kötü düşünebiliyor anlamıyorum böyle kıskançlığı bn oğlunu elinden almıycam etmycem bn onların sevgisini görünce mutlu oluyorum ama bna neden böyle yapıyor :(

• erkek arkadaşın inş. bir hata yapmaz

• inşallah bu gün knşmak istiyorum korkularım var diye ama nasıl konuşsam da bni yanlış anlamasa

Erkekler Ne Diyor 8

• aslında bu kıskanma değil en az kendisi kadar oğluna hizmet edilmesini sağlamaktır ve bu bir annelik iç güdüsüdür belki şimdi sana çok uzak ama ileride bir oğlan annesi olursan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

1|0
    0|0
  • kaynana ile gelinlerin savaşı :) nedir bu gelinlerin çektiği abi...

kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı yandım gelin dedikçe altına odun atmalı :)))

1|0
    0|0
  • bencillik işte, bizm hatunların temel özelliği anne oluncada böyle oluyor

1|0
    0|0
  • Annelerin çoğunda bu duygu var birgün sende anne olacaksın bunlardan ders çıkar kendine..

1|0
    0|0
    • olabilir ama masum insanın günahına iftira girerek konuşmak kıskançlık değil kötülüğün baş gösterdiği durumdur bu durum hiç hoş değil

• Kıskançlığın kötülükle buluşması o zaman.

• evet

• Gelin-Kaynana kıskançlığı insanoğlu yaratıldığından beri mevcut. Erkek annesinin oğlunu gelininden kıskanması son derece doğal. Burada iş erkeğe düşüyor. Dengeyi sağlamak adına.

1|0
    0|0
  • Onun kafasındaki gelin adayıı degilsindir beelki

1|0
    0|0
    • bn onunla evlenmiycem oda benim kafamdaki kayınvalide adayı değil ama bn sevdiğimle evlenicem onunlada yaşamıycam

• böyle tip anneler var. eğer sen annesinden kıskanacaksan ayrı bir evde otur ya da ayrıl.

1|0
    0|0
    • kıskanmam bn bilakis sevinirim ama bna olan tutum hiç hoş değil ve ilerde benim sözümün bir önemi olmazda annesinin olursa sadece diye korkuyorum

• :)

• bu tarihin cevabı bulunamyan en eski sorusu ve malesef benim başımdada bir çift var

1|0
    0|0
    • anlam veremiyorum al oğlunun turşunusunu kur iyi hıyar turşusu olur bundan diycem en sonunda

• OOO erken başlamışsınız gelin kaynana kavgasına

• :) bn kavga etmem

Kızlar Ne Diyor 6

• Yıllarca oğluyla aralarında kimse olmamış; şimdi oğlunun önceliği olan biri olacak; bu onun için zor bir durum. Karakteri de düzgün değilse sonuç bu.

2|0
    0|0
  • hepsi böyle değil amam dediğin gibi olanlar ver evet.. hem dur bakalım büyük konuşma.. yarın sende kıskanmayan hee :))

1|0
    0|0
    • ya neden kıskanayım çocuğumu bu çok saçma

• biliyomda şimdi bende öyle diyom.. belli olmaz onu demek istedim..

• çoğu anneler oğullarını kıskanır paylaşmak istemez en azından artık ikinci planda olmayı hazmedemezler

1|0
    0|0
    • evet kesinlikle ama ikinci plan olmuyo onun yeri ayrı benim ayrı

• sana göre öyledir ama kayın validene göre daha çok senle vakit geçirdiği için bunu kendince ikinci plana atıldıgını zanneder

• Sabret gizlide olsan atma kadının arkasından

1|0
    0|0
    • bn bişey demiyorum ki atmıyorumda olanı söyledm sadece

• Çoğu anneler böyle zaten oğullarının turşusunu kuracak ya

1|0
    0|0
  • kaynananın yannda sevglinle çok iyi ol kıskandr snde onu .evlennce uzağa taşncağnı söle korksun braz

1|0
    0|0
    • haha :D iyi fikirmiş aklım ermiyo böyle şeylere işte benim sagol

• canım benim ya kadınları kadınlar anlar snde çözersn zmnla :D

• inşş :)

Yükleniyor...