Bi bakar mısınız lütfeenn :)

canlar, bana yükleme yapıp bikaç ay boyunca kullanabileceğim vınn gibi bişi lazım. evde netim var bağda kalıyoruz ayda bir, orda sıkılmamak adına çözüm arıyorum ama bir türlü bulamadım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• cep telefonu hattınde neti aktif ettir. sonra uygun bir telefon al. cep telefonunu modem gibi yapılandır. git pc veya laptobundan nete gir.

1|0
    0|0
    • çok ilgincmiş ya samsung s3 le yapılabilir mi bu

• yanlış hatırlamıyorsam s3 yapıyordu bunu. Wrelles ile yapamıyorsa bile kablo ile teli pc ye bağladığında pc nin nete girdiğini biliyorum. yapmıştık bunu bir ara.

• cok tskkrler arastraym bir

Erkekler Ne Diyor 4

• Avea'da 35 Liraya kontörlü jet var gidip alabilirsin hem kota aşımı derdin olmaz hemde sözleşme imzalamassın.

1|0
    0|0
    • detaylı bilgi alabilmem için link atablr misin aceba baktım ama kontratsz olan göremedim:(

• Herhangibi avea merkezine git 35 liraya hat alıyorsun 4 gb internet veriyor eğer jet modem almak istiyorsan oda 100 küsür civarlarında idi ama bende bir modem var istersen sana verebilirim ona kendi sim kartını taksanda çalışıyor.

• Bağda internete giriceğine kitap oku zaten sürekli internete giriyorsun

1|0
    0|0
    • kitap okumayan bir insan değilim tabikide okuyorum ama internetten ayrı kalamıyorum bu başka bir durum :)

• vodafone de kontratsız vodemler var ucuzda öneririm 1 gb 10 tl idi sanırım bakmanı öneririm

1|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim bakayım bir :)

• rica ederim... :) ve her yerde çekiyor neredeyse :D

• evet önmli olanda bu ztn bağ sehr merkezinin aşağısında kalıyor cok... inşllh ceker ordada:)

• ben araştırmıştım bu vınn olayını.

aveada da turkcelde de 3 ve 12 aylık olarak satılıyor. 12 aylığın fiyatı daha uygun aylık 30 lira civarı ama 12 ay boyunca kullanmayı taahhüt etmelisin. eğer süre bitiminden önce sözleşmeyi iptal etmek istersen modemin parasını ödemek zorundasın. o da 100 liraydı sanırım.

3 aylık modemin parasını da peşin ödüyosun. o da 100 lira civarı. ikisi de pek uygun değil gibi yani.

0|0
    0|0
    • kontorlü vınn lazım ama aynı cep telefonu gibi yani mesela 100 tl yüklicem snra istedkce kullancam ama sanrm böle bişe yok

• evet öyle bişi yok :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...