Sabah hafif tempolu kosu yapanlarr:)

Onceleri hizli buyuk adimlarla yururdum bu sabah hafif tempoyla kosmayi denedim daha 5 dakika olmadan tikandim nefes nefese kaldim,tekrar.yurumeye devam ettm alisir miyim alisik degil miyim diye mi boyle oldu acaba?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüşünü 15 dk da iyice yorulacak şekilde hızlandırman gerek. bu döneme geldikten sonra bir süre kilo vs ye bağlı olmak üzere 10 dk devamlı öyle yürüyebilmen lazım. daha sonra koşuya geçebilirsin yoksa kondüsyonun yetmez helede kiloluysan :) boy kilo kaç

1|0
    0|0
    • Hmm boy 1.70 kilo 74

• Yuzum cok guzel cok sukur:D vucudum bana gore iyi sadece ust bacaklarim kalin ve hafif gobek var.devamm tabiii:)))

• o zaman merak etme belirli bir düzende devamlı spor yaparsan yüzünden sağlık fışkırır. çok farklı bir şeydir. insanlar arasından seçilirsin. ben şu an arka arkaya 2 halı saha maçı yapıyor sadece zamanında yaptığım spor dolayısıyla devam mutlaka devam ve sabır

Erkekler Ne Diyor 7

• kilo vermek için yapıyorsan koşmana gerek yok. hızlı ve buyuk adımlarla yurumen daha iyi.

1|0
    0|0
    • Hmm o zaman oyle yapiym tamam tesekkurler

• yürüme ile koşma farklı şeylerdir başta çok düşük tempoda koşmaya başlamalısın vücudu bacakların ve ciğerlerin belirli bir kondüsyona ulaştığı anda rahatça koşarsın

1|0
    0|0
    • Zaten kucuk tempoyla kostum mahvoldum:D

• Tamam tesekkurlerrr:)

• rica ederim yardımcı olabildiysem :)

• ben yapiyorum ve benim için çok önemli fitt olabilmem için gerekli ve sabah sporunun önemini bilmek gerek...

1|0
    0|0
    • Tabii ki oylede ben sorumun cevabini alamadim:))

• Disarida tabi

• ozaman tavsiyem 15 dk yürü sonra %25 tempo arttirr hizli yürü 15 dk kadar 1 hafta böyle devam et her hafta düzenli olarak %10 üstüne arttir devam et ve en önemlisi açma germe hareketlerini hergün yap yürüyüse baslamadan önce...

• Aynen alısık olmadııgndan öyle hergün dene bunu nefesını ıyı ayarla ıyı kondisyon yaparsın bende kosuyorum hergün

1|0
    0|0
  • ben yapıyorum önce alışman lazım. yavaş tempoda yürüyüş zamanla hızı ve ritm attırman gerekicek henüz erken hızlı koşma.

1|0
    0|0
  • hafif tempolu kosu genelde yormaz.nefes probleminiz var mı ?

Mesela nefesinizi tutmakta çok zorlanıyormusunuz ?

1|0
    0|0
  • hızlı koş hızlı

0|0
    0|0
    • Yavas kostum olucek gibi oldum hizli kosunca artik ne olur bilememm :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Alışırsın daha hamsın :)

1|0
    0|0
  • 5 dk yürü 5 dk koş bu döngü ile kiloda verirsin zorlanmazsında

0|0