Galatasaray Beşiktaş maçı ?

Arkadaşlar galatasaray beşiltaş maçında ki olaylar gerçekten taraftarmıydı yoksa gündemde olan çarşıyı bitirme eylemimiydi yani 5 bin kişiye bedava bılet verılerek gorevlendırıldı sahaya gırmelırı ıcın dıyorlar sız ne dusunuyorsunuz ?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• ben doğu trıbunu ust kattaydım Çarşı dediğiniz grupta ordaydı şevşek abi mustafa abi grup liderleri herkes üst tribündeydi . olaylar kale arkasında patlak verdi ki zaten maç esnasında da orada kavgalar oldu . bedava bilet verildi mi bilemem ama maç başı doğu tribünü gişe kapıları kırıldı ve neredeyse 750 -1000 kişi direk daldı maça. 1453 kartallarına laf atılıyor onlar karıştırdı dıye maça gelen herkes görmüştür ki onların olayla alakası yok onlardan sahaya giren de olmadı . güvenlik görevlilerini kovalıyan gruplar doğu trıbunu alt kattaydı . o katta asya kartalları duruyordu ama ben ustte olduğumdan onlar çıkardı bu olayı ya da çıkarmadı dıyemem . sonuç ne olursa olsun olan Beşiktaşımıza oldu bakalım ne kararlar verilecek ne zaman iyi gitsek bir cubuk sokulmaya çalışılıyor tekerimize . tribünde siyasaet istemeyenlerdenim ama maalesef yarım saatte bir her yer taksim her yer direniş slognaları atıldı helede olaylar çıkınca . ben anlamaıyorum tamam stadı dşındakı olaylarda polısı sevmeye bılırsınde maç içinde polıs güvenlik görevlisi sana ne yatıda onlara sataştın sana gelip stad içinde maç esnasında durduk yere biber gazımı sıktı da yok her yertaksim her yer direniş diyorsun al sana direniş mahvettin motıvasyonu mahvettin Beşiktaşı o kadar rekordu gösteriydi ne oldu o kadar gelir uçtu gitti. YAZIK. ARTIK BIRAKIN TRİBÜNDE SİYASETİ GİT DIŞARDA BANGIR BANGIR BAĞIR AMA STADA GELİNCE UNUT ŞUNLARI : HER YER BEŞİKTAŞ HER YER İNÖNÜ...

0|0
    0|0
    • Kardeş ben galatasaraylıyım ama dedıgın gıbı sahada sıyaset olmaz tehlıkelın noktadan frıkık kullanılıcaktı belkıde mac 2 -2 bıtıcektı hıc gerek yok boyle seylere

• mesele tehlıkelı nokta faaln değil oraya gelene kadar 2 tane net pozısyonumuz var daha maçın bası fernandesın pozısyonu var ıkıncı yarı Gökhan törenin pozısyonu var tam kırılma anları. ama olmayınca olmuyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Çarşıyı kötülemek için gerizekalıların yaptığı iğrenç bir şey.Tamamen yalan dolan.

0|0
    0|0
  • Hükümet yanlısı bir taraftar grubuydu gerçek Beşiktaşlı onlar değildi

0|2
    0|1
  • beşiktaşa seyircisiz oynama cezası verildi

0|0
    0|0
  • olimpiyatları kazanamamamızın sebebi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hani binlerce kişiye "3-5 çapulcu" dediler ya, acaba o gün neden öyle denilmedi?

O günü çArşı grubunun bir olayı olarak görenler ya futboldan anlamıyorlar ya da iftira atıyorlar...

Çarşı gerçekten o şekilde sahaya inmiş olsa (o sinirle) Atatürk Olimpiyat Stadı alınırdı ve ne hakem kalırdı nede başka birşey.

Beşiktaş ne yenilgiler gördü böyle olay çıkmadı, +90'da rakip oyuncunun kırmızı kart görmesi çok saçma bir sahaya iniş palavrası, hakem o kadar yanlışlık yaptı, tek doğru kararında taraftar indi saçmalığa bakarmısın?

Böyle beceriksizce yalan atan cemiyet bellidir ve herkesce malumdur, bunu tartışmaya bile lüüzum yok, bu olay tamamen palalı iktidarın çArşı grubundan korktuğunu ve bir manevra yaptığını gösteriyor...

Polis kaçtı, güvenlik kaçtı... Neden kaçtılar? sahaya binlerce kişi inmedi sadece bir bölgeden inişler oldu ve kolaylıkla durdururlardı...

Gezi olaylarında yol gösterici olarak hep çarşı grubu vardı ve bu olay tamamen hükümetin yüzleşmesidir.

0|1
    0|0
  • Her şey ayarlıydı 5 dakika önce kavga edenlerde aynıydı sahaya girenlerde az önce kavga edenler birlik olup polisi güvenlik görevlilerini kovalamaya başladılar yalandı çünkü trübündeki kavgaları her şey ayarlıydı çarşıyı Beşiktaşımızı bitirmek için yapıyorlar ama biz dimdik ayaktayız bizde sakat çok alayına gider.

2|0
    0|1
  • trabzon maçında alkol kontrolünden geçtim, cebimdeki 5 kuruşu kutuya atmam söylendi. Tromso maçında bozuk paraları sakladık tabi ama didik didik aradılar. Böyle bir derbi kombineme bile bakmadılar. Sandalyeleri getirdiklerinde tribünün kenarına "onları buraya niye getiriyosunuz g*tümüzemi sokucaz dediğimde polise, biraz bekle seni alıcam ben ordan dedi." GS ye ilk defa maç kaybetmiyoruz, ilk defa bu kadar hakkı yenmiyor beşiktaşın, daha önce de oldu. ama kimse sahaya inmedi. Ayrıca inönüde her maç bekleyen tomalardan birtanesi bile yoktu orada. Ertesi sabah 67 kişi isimleri verilmeden salındı. sonra da tribünden her gruptan iki üç kişiyi emniyete çağırdılar telefon ile. Adam maçı evde izledi, ben şahidim. ama emniyete çağırdıklarında sahaya neden indin diye sormuşlar. GS'li arkadaşları tebrik ederim ama olayın başka yüzü de var.

0|0
    0|0
  • çArşıyı bitirmek isteyen hükümet yanlılarıydı onlar. Çıkan olaylardan ne Melo nede Galatasaray nede Beşiktaş taraftarı sorumlu tutulamaz. He olan yine Beşiktaş'a oldu ama yapacak birşey yok. :(

1|2
    0|1
    • şu hükümetten ne fobi oluşmuş sadece gülünç duruma düşüyorsunuz, biraz oturup iyi analiz edin işin kolayına kaçıp araştırmadan suçlamayın

• spedy6934 zaten araştırdığımız için sebeplerini biliyoruz. Maçtan önce daha biletler satışa sunulmadan evvel 5bin adet bilet akp gençlik kolları tarafından alınıp 1453 kartalları adındaki sağcı taraftar grubuna veriliyor. Bunun sebebi ise çArşı'nın gezi olaylarındaki başarısına leke düşürüp çArşıyı karalamak. Tabi başaramadılar orası ayrı. Yemezler amk bu milelt salak mı hemen insansın bu oyuna.

• Bence bu olayın hiçbir şeyle bağlantısı yok. Beşiktaş taraftarı mağlubiyeti ve hakemin maç yönetişini kabullenemedi. Kimse kalkıpta siyaset karıştı falan filan oldu demesin. Sanki daha önce bu tip olaylara karışmamış gibi bu olayı başka şeylere bağlamayın. Stad, taraftar ve takım farketmiyor. Tribün atmosferini bilen bilir. 3 kişi atladı mı koyver gitsin sonra herkes iner. Bilinçli taraftarlar sahaya inmedi ve kulüpleri zarar görsün istemedi. Kendini bilmez kulübünü düşünmez arsızlar da sahadaydı hepsi bu.

0|0
    0|2
    • Beşiktaş ilk defa geçmişte derbi kaybetmiyor derbi kaybedip şampiyonluğu kaçırdığı maçlar vardı o zaman niye inmemişti?1 kaç kişinin sahaya indiği derbiler var gs lide inmiş,fbliside bjkliiside inmiş ama bir kaç kişiyle sınırlıydı böylesine derbi tarihinde görülmemiş bir olay ayrıca bjk 4 te 4 yapmış malubiyette bile liderken, rakip 10 kişi tehlikeli yerden frikik kullanılacak belki 2-2 olcak orada oyun kesiliyp toplu şekilde sahaya iniliyo kendi takımlarınada engel oluyolar hiç mi tuhaflık yok?

• Niye o zaman Melo nun kırmızı kart pozisyonuna kadar beklediler ? Niye maçın diğer bölümlerinde karıştırmadılar iptal ettirmediler ? Daha büyük ses getirmez miydi şöyle bir yarım saati yeselerdi? Baktılar maç gitti elden yapacak bir şey yok atla karıştır ortalığı. Tahmin edebiliyorum o içlerinde ki hevesi. Uzun süre tribün kovalayan biri olarak aynı şeyi bende yapardım. Maç başındaki o heves hırsa dönüştü. Karıştırmak isteyenler eğer farklı kesimlerden olsaydı o maç hiç oynanmazdı.

• 60. dakikadan itibaren tribünde karışıklık başlamıştı zaten, kuzey tribününden bir çoğu doğu tribününe geçti melo kendiside söylüyor benim kırmızı kartımdan önce tribünler hareketliydi diyor, beşiktaş ilk defa hakem konusunda hakslızğa uğramıyor, ilk defada derbi kaybetmiyor,

• devleti darbeye sürüklemek dertleri bu!

0|0
    0|0
  • planlı programlı organize bir işti

öyle sahaya girilcek bir durum yoktu

çok daha katliam maçlarda sahaya girmedi bu seirci

0|0
    0|0
  • Gidişat hiç iyi değil, tribünler de karışmaya başladı artık ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • Futbolun faydaları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...