Tacizci sapıkların hadim edilmesi görüşünde olanlar?

Kızlaar ciddiyim Türkiye yaşanılması çok zor bir yer haline geldi.Bugün saatin 9.30unda kalkıp terzi aradım sevgili tonton amcayı buldum saatin 12 sine kadar etegimi yaptırabilcegim tek yerdi sağolsun beni soyunma kabinine sokup çok güzel elini pantolonumdan içeri sokup iki buçuk saat beden alıyorum bahanesiyle kalçalarımı elledi adamın bir yıllık ihtiyacını karşıladım.Anlayamadım ilk iş için yapması gerek sandım yok bu etek anca bu vücudda güzel durabilir .Yok şöyle yok böyle .Sonra arkadaşlar maça gidelim diye ısrar etti çıkışta yürüyoruz ki altımda jean üstümde askılı var ki tahrik edici en ufak unsur yok dalmışım uzaga çocugun biri bana bakıyor ardından elini kalabalıktan ve karanlıktan istifade pantolonuna sokması ...Dolmuştayım adam bomboş dolmuşta yanıma oturup 2 cm lik pantolonumun yırtıgından 2.5 saat beni elledi ya farketmedim ve eli denk geliyor sandım yaparken de yüzüme bakıyor gerizekalı en son nefes alışı değişince ve elini baya bacagımın içine dogru sokmaya başlayınca tuttum elini çektim sesimi o an çıkaramadım şimdi olsa onu yerin dibine sokardım .Türkiye eşittir cinsel açlığın afrikası .Hayır 2 cm lik bile olmayan yırtıga elni sürtünce eline ne geçiyor ruh hastası .Resmen erkeklerden ve varlıklarından sogudum ya en yakın arkadaşlarımın hepsi erkek ve eskiden gerçekten kardeşim dediğm tipler şimdi gelip bize gelsene seni beceririm yok sende sitriptizci tipi var yok öpüşelm ya aseksüel olucam çıkıcam cidden o kadar sogudum ki erkeklerden .Arkadaşın evinde kalıyoruz arkadaş kafayı bulunca bunun çocukluk arkadaşım dediği şahsiyet ki çok şanslıyım ki o gün kafam güzel değildi göğsüümün altından tutup beni yataktan kendine çekti ya bu kadar mı açsınız ben adamın resmen çocugu torunu yaşındayım başka çare yok tek yol hadim artık sizce de öyle değil mi?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• 2.5 saat dayanabildiğine göre işinin erbabıymış terzi amca.. Sen de bir hayli mutlu görünüyorsun, bütün detaylarıyla canlı yayın misali anlattığına göre..

İyi de alan razı veren razı bu denklemde benim anladığım..Bizden ne öğrenmek istiyorsun?

Valla billa başka terzi amca filan tanımıyorum ben.. Burda kimse de tanımıyor bence, inşallah..

1|0
    1|0
    • sapigim ben yasli amcalara elletirim kendimi en buyuk fantaxim

• Sabah sabah gülme nedenimsin, sağol..

Hiç bir zaman andropoza girmiş terzi amcayı memnun edecek kadar elizabeth olmadı kimse.. Sen bir ekolsün Harley Davidson :)

• ele devam ..

• iyi düşünmüşsün de bunu kim yapabilir ki türkiyede isterim bende kessinle çüklerini hepsinin

1|0
    0|0
  • Vay kardeşim Hadım edilmesi gerektiğini düşünen bir tek ben değil misim benim çevremde de oluyor böyle şeyler ben denedim Hadım etmeyi ama noldu bilmiyom çocuğun cinsel organına çoksert vurdum yığıldı sonrada kaçtı kız sevgilisiymiş elemeye başlamış ben yetismisim

1|0
    0|0
  • Bunu KS'ye değil, o adamcağızlara diyeceksiniz... Burada deşarj olup konuyu unuttuğunu sanırsın da, yarın tekrar tacize uğramayacağının garantisi yok

1|0
    0|0
  • bi kaç abazana rastladın diye senin ucuz kukuna memene taciz edildiği diye niye herkesi yaftalama gereği düşünüyorsun ki...bende bütün genelleme yapanları topluca tokat manyağı yapmayı düşünüyorum...ona bakarsan kadınlarda yapıyor bunları ne yapalım onlarada vibratör mü hediye edelim...ya şu kadın denilen varlık tamam bir ihtiyaçta bazen olmasalar daha güzel bir yaşam olur diye düşünüyorum a.q...

0|0
    2|0
  • taciz için hadım çok en azından ilk vukuatlarında çok .tecavüz için hadım etme olur.

taciz içinde 2-3 defa işlerse hadım olabilir

1|0
    0|0
  • acik sacik giyenen kizlar icin bir tecavuz orgutu kurulmali nerde kici basi acik bir kiz varsa hemen tecavuz edilmeli

0|0
    1|0
  • valla ne diyim.. acı gerçekler..

1|0
    0|0
  • Bence sorun sende. Çarşafa gir, milleti tahrik etme. :P

0|1
    0|0
  • Hacı sende bir sorun var her olayda 2,5 saat elletiyorsun sonra tepki veriyorsun :D

1|0
    0|0
    • anlamiyorum ondan :d

• ya eli degiyor falan zannediyorm kasitli yapicagina ihtimal vermiyorm

• Ne elmişşş 2,5 saatte mıncıklamadığı yer kalmamıştır :D sende yani maşallah :D dua et başka bişey yapmamış onuda çocuk doğduğunda anlardın :D:D

• Anlamadigim neden ses cikartamiyosun sana tacizde bulunan birine yepkini goster etraftan yardim iste sikayetci ol. Kortugun kisim nedir?

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım Sesin neden CikmiyOr ? devam ettiriyorsun ? ne ayak ? dilemma mevcut Celiskilerdesiniz

0|0
    0|0
  • adamin bir yillik ihtiyacini karsilamis :)) alemsin yaa

bu yazdiklarinla cok guzel bir sex hikayesi yazilir onceden bulvar gazetesindekiler gibi

0|0
    1|0
  • o kadar mi kötü durumdayız ya :/

0|0
    0|0
  • ''Resmen erkeklerden ve varlıklarından sogudum'' genelleme yapmayalım lütfen .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ısın garıbı tecavuz kacınılmazsa zevk alacaksın kafası falanmı bu ? farkındasın ne olup bıttıgının neden susuyosun.. sen o toplu tasıma aracında bı sesını cıkar bak kac kısı lınc edıyo o adamı.. ya da terzıye haddını bıldıremıyor musun.. yazık snde bunlara yer verıosun

2|0
    0|0
    • anlamadim sonradan dank etti adamin hareketlerinden abi manyakmisiniz elli yasinda adamdan zevk mi alicam

• arkadaş seninde kderin 2 buçuk saat ellenmekmi oldu ne? dolmuşta ,kabinde ya sen buna iki buçuk saat nasıl dayandın? kabinde iki buçuk saat? sana inanmıyorum ben olsam adamı parçalardım ...ihtiyacını karşılayacağına ,bide yazmışsın yuh artık,vursaydın tekmeyi ya ? bide o pantolondan yapıyorlar ne hikmetse ? git işine...

0|0
    0|0
  • pipilerini ben keseceğim siz izleyin

1|0
    0|0
  • 2,5 saat dilimi adamı kendi sınırlı içinde bırakarak sen bazı şeylere ok i vermişsin zaten.

eskilerin değimi gibi olacak ama elin herifiyle o saatte o kadar terzilik iş olmazdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...