Elinizden tutup sizi Wc'ye götüren üstelik bir de kapıda bekleyen kamiller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet kızlar bu tip loser kamiller, şakirler hakkındaki fikirleriniz nedir?

Yoksa çok mu centilmen olduklarını düşünüyorsunuz?

Hadi canım komik olmayın, bu kekolardan bir cüzzamlıdan kaçar gibi kaçtığınıza eminim.

Güncellemeler:
WC'de kilitli kaldınız sanırım

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• hadi canım ya varmı öyle tipler gelsin temizlesin bari yani yuh hatta beslenme çantası gibi tuvalet çantası filan hazırlasın bana

0|1
    0|0
    • ikinci kraliçe elizabeth edalarında gezen bazı kızlarında pek hoşuna gidiyor bu davranış nedense.. Sahiplenildiklerini hissediyorlarmış

• billy nezaket ile abartmak arasinda ince cizgi vardir :) her zaman pesinden gitmezsin ancak arada yaninda eslik edersin, o kapi acma olayini da ben hala her bayana yapiyorum ki aliskanlik :) kimseye de itici geldigini dusunmuyorum

• yok abıcım yanlıs anlasılma olmus hanı buna takılan bayanlar var ya kapımı açmadı vs.dıye onu kastettımde ben sahsen elımden tutup tuvalete goturup bırde kapımda beklenmesını asla ıstemezdım tuvaletteyım ve tuvalette napabılırımkı yanı nıye beklıyor kapımın onunde ısımı yok:)

Kızlar Ne Diyor 9

• niye ki sorun ne

bi kız seni tuvalete kadar götürüp bide kapıda beklese ne düşünürsün er meydanın da ne işin var diye düşünürmüsün

belki o kamil dediklerin kapı aralığından diğer kızların ne yaptığına bakıyordur bayanlar tuvaleti bazen kuaför salonu gibi oluyor ;)

0|0
    0|0
  • Hiç te öyle düşünmem .. Bazen de gelmesini ben isterim duruma ve ortama göre değişir bu.

gece çok kalabalık bir bar ortamında benimle gelsin isterim ben misal

Şen aşırı kibarcıklardan bahsediyorsan o kızın karakterine bağlı bir durumdur herhalde..

0|0
    0|0
    • Barın kapanma saatine yakın çağırıyorsa, etrafta fazla kimse kalmamış el ayak çekilmişse, zig zag çizerek bile gidilir orası ayrı

• ne güzel işte tam "dirty dance" ortamı!

• Şimdi senınn neden wc ye goturenerkkeler bu kadar yuklenıldıgın anşaıldı ::))))))))))))

Aklın çyle goturupte bekleyen kamıllerde hımm :D Oysa o kamıl beklemese orda o da Gırse sankı bır Behlul sankı bır KIvanç olcak ahahahahhaah

• Yoo neden cüzzamlıdan kaçar gibi kaçayım.Benimle ayrılık konuşması yapmak için beni bir kafeye davet etmişti.Ayrılacak adam bir de ben wcye giderken kapının önüne kadar benimle geldi beni bekliyor.O durumda beklemesi gerçekten sinir bozucuydu.Ben de o konuşmayı yapamasın ben de bir daha o aradığında açmam olur biter dedim.Kafenin yangın merdiveninden kaçmıştım:))Kim bilir ne kadar bekledi ki orada,yarım saat sonra hiç durmadan aramaya başlamıştı.Bak neyi hatırlattın bana.Çok komikti ya:))

0|0
    0|0
  • Centilmenlik budur diye düşünüyorlardır eve gidince döverim toplumun içinde överim,ya da bir film vardı kadın erkekle otururken ben yalnız giderim diye wc ye girmişti wc'de zenci bir grup erkek saklanmıştı ve kadına tecavüz etmişlerdi belki Kamil abi de bu filmi izlemiştir,kimbilir?

0|0
    0|0
  • loser kamil şakir bırak bu başkalarını küçümseyen kelimeleri eger bir erkek sevdiğini hissettirirse gerçekten her kız öyle birini ister

0|1
    1|0
  • Çok komik oluyo ya hatta Cem Yılmaz'ın bununla ilgili bi stand up gösterisi vardı :D

link

0|0
    0|0
  • bayılırım herzaman öyle bi erkek arkadaşım olsun istedim:)

0|0
    0|1
  • Over avm de eline çantayı verip wc ye gitmeyen oç olsun!

0|0
    0|0
  • Kaçıcagımızı dusunuyorlardır belki :) onlarada yazık abisi ama ya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla biz babamızdan, abimizden bu şekil öğrendik.. Annelerimizden, ablalarımızdan da bunun güzel bir davranış olduğunu dinledik hep..

Bundan rahatsız olan bir kadın da tanımadım ben şahsen. Eğer var ise böyle bir kadın gerçekten ilginç. Fotoğraf çekmeyen japon gibi..

1|1
    0|0
  • genel olarak kamil demenin anlami yoktur ki :) normal zamanda zaten kizlar kendi kendilerine wc ye gidiyor :D ancak midesi bulanan ya da alkol yuzunden bir terslik olabilecegini dusununce ben de giderim sevgilimle disarida da beklerim. bunu da kamillik olarak gormuyorum. her seferinde zaten pesinden gidilmez cok sacma fakat bazi durumlarda da nezaketen yapilir bu.

1|0
    0|0
  • Bu bazı kızların hoşuna giderken bazı kızlarda olumsuz düşünceye neden oluyor. Kız arkadaşım isterse gider beklerim gocunmam :) Ama evet yokoylebisey adlı üyenin de dediği gibi birazda ortama ve duruma bağlı olarak değişir.

0|0
    0|0
  • alayı nerd, geek, uncool dostum herkes senin kadar havalı olmayı beceremiyor ahbap :(

0|2
    0|0
  • Mekanına göre değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...