Yaşamın Neresinden Dönülse Kardır dedi kadın...

Nilgün Marmara'nın bu sözünden kendine pay çıkaranlarınız var mı? Ben şahsen intiharın eşiğindeyim ve her zaman hayatın korku filmlerinin en kötü karelerinden ibaret olduğuna inandım.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende sana Nilgün Marmara dan şunu yazmak isterim

Niye izin vermiyorsun yoluna kuş konmasına

Niye izin vermiyorum yoluma kuş konmasına

Niye kimseler izin vermez yollarına kuş konmasına?

"Öyle güzelsin ki kuş koysunlar yoluna"

YAPMA.

1|1
    0|0
    • Sevdim bunu.

• Kuşlar için

• evet kesinlikle : )

Erkekler Ne Diyor 6

• İntahar veya Hayata küsme sadece ve sadece beceriksiz vasat insanların düşüncesidir, Hayatı hep aynı açıdan görürler, diğer bakışaçılarını hiç düşünmezler, umursamazlar, kendi kendilerine acıyıp dururlar, yok isyanları oynarlar.. dedim ya basit düşünceli TEMBEL insanların işidir ancak. Sen beni takip et Hayat neymiş bir öğreniver, sonra ne halt istersen onu ye.. Ama yok intaharın eşiğindeyim, filandır fıstıktır muhabbetini geç. Hayatta çözülemiyecek hiç bir sorun , mesele yoktur.

0|0
    0|0
    • İntihar etmek cesaret ister ve aslında yaşayanlar korkaktırlar. Ölümden korka korka, bokun içinde yuvarlanarak yaşarlar. İçin için yanmaktansa sönüp gitmek daha iyidir.

• Belirsiz kümeler içinde benzerlik taşıyan altı milyar yaşam var. Ben kendi seçtiğimden sıkıldım. Nilgün de öyle. Boşluk yaşatmaz insanı. Kalan beş milyar küsür ihtimali denemek, akmayan saniyeleri yıllara çevirmeye yeter. Düşünenler için bir ömür ancak yeni şeylere alışma süreciyle geçer.

0|0
    0|0
  • Sence Marmara bunu yazarken gerçekten düşündüğü için mi yazmıştır ? Bence hayır yazar olmanın diğer bir özelliği hayalgücünün geniş olmasıdır.Senin benim düşünemediğim şeyleri düşünerek veya empati yapabilme yeteneklerinin yardımıyla bu durumda ki insanın düşüncelerini aktarabilmeleri normal olmalı.Bence onun söylediği gibi böyle bir kar yoktur.

0|0
    0|0
  • Intihar derken? Sorun ne ki? Bir insan her ne olursa olsun canina kiyamaz kiymamali

0|0
    1|0
    • Sorun hayatın kendisi. İğrenç bir dünyada, kendi seçimimiz olmadan yaşıyoruz.

• Onun farkindayim ama cani Allahim vermis ben alamam diye bende kecileri saliverdim yapilacak baska birsey birakmadilar

• Tabi ki var.. Herkesin hayatında trajik olaylar meydana gelmiştir... Sorununu tam olarak bilme fırsatım olsa keşke elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdım...

0|0
    1|1
  • hiçbiyerinden dönemem valla.Saldım gidiyorum dönen top olsun

0|0
    1|0
    • Yuvarlana yuvarlana giderim diyorsun :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bu yaşta intiharın eşiğinde olabilmen için çok ağır sebeplerin olmalı..

0|0
    0|0
    • İçinde yaşadığımız yüzyıl, ülke, koşullar, her türlü vahşet ve çirkinlik karşısında ölmekten başka çare göremiyorum.

• hayat hiçkimseye ve hiçbir zaman toz pembe olmadı ki? herkesin sorunları var ve dünyada en azından sağlıklı olduğumuz için sevinmeliyiz..dünyayı kimse değiştirip düzeltemez ama en azından yaşama hakkı varsa canlıların,küçük mutluluklarla bunu sürdürebilmeli..sen intihar etsen ne değişecek..kurtuldum sanıyorsun şimdiden ama malesef öyle olmuyor..

• ergenlikten itibaren 23-24 yaşına kadar öyle olur... sonra da hayat gittikçe zorlaşsa da can çok tatlı gelmeye başlar...

0|0
    1|0
  • İntihat eşiğinde misin o niye arkadaş?

0|0
    0|0
  • yanilgiyi kabul etmenin huzuruyla yaşıyorum, ara ara palazlanıyorum, sonra gene yeniliyorum ama farkettim ki herkesin hayatı böyle.

0|0
    1|0
Yükleniyor...