Okulda kaldım. ne yapmalıyım?

istanbul Aydın Üniversitesi öğrencisiyim. Hazırlıkta kaldım. Muafiyet sınavında da kaldım. Bugün okul başladı. Bazı kişileri kalmalarına rağmen üst sınıfa kayıtlarını yaptılar ama artık yapmıyorlar. Kural gereği hazırlıkta kalan birisi üst sınıfa kayıt olabilir. Ama ingilizce muafiyet sınavını mezun oolana kadar vermek zorunda. Şimdi ben ne yapmalıyım bu durumda arkadaşlar? Başka üniversiteye geçiş hakkım var mı? ya da aynı üniversitede farklı bölüm. Hiç anlamam bu işlerden.. bölümümden vazgeçmek istemiyorum ama ingilizce beni çok zorluyor

Güncellemeler:
Hatta bu üniversitede sözü geçen bir tanıdığı olan varsa bir kıyak yapsın şu zor durumda kardeşinize :D

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Başka üniversitede veya bir bölümde geçebilceğini düşünüyor musun ? Aklıma takılan ise hazırlıkda kalmak nasıl bir başarıdır.

0|0
    1|0
    • Başka bir bölüm düşünmedim hiç. Tercih listesinde bile yazılım mühendisliği dışında tercih yapmadım. Başka üniversite seçeneği bir tek Elazığ firat üni olur. Ama ygs'ye tekrar hazırlanmam sıkıntı olur. Ailemle sıkıntım var. Bu yüzden bayağı bir devamsızlık yaptım kaldım. Yazın ingilizceye çalıştım ama muafiyeti geçemedim

• Bir daha oku o zaman.Bir daha çalış geç.İyi olan fikir bu gibi

• Malesef öyle bir şansım yok. Liseden sonra 1 sene gezdim yazılmadım üniversiteye. Şimdi de hazırlık okudum 1 yıl daha boşa gittim şimdi 1 sene daha hazırlanmama imkan yok.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• geçmişler olsun... ^_^

0|0
    1|0
    • Okumak zorundayım ve potansiyelim de varken okulu bırakmak istemiyorum. Sıkıntı yapmaktan yemek yiyemez uyuyamaz hale geldim. Belki üniversite tecrübesi olanlar yardım edebilir diye düşünüyorum :/

• Hayatta da kal

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• iyi geceler bu siteden nasıl çıkış yapabilirm ciddym

0|0
    1|1
Yükleniyor...