Ne zaman aşkım demeye başlarsınız ?

Bir ilişkiye yeni başladığınızda karşınızdaki kişiye ne zaman aşkım demeye başlarsınız sevgili olduğun gibimi ,1ay sonra ya da 6ay geçermi..Siz hatırlıyormusunuz ilk ne zaman kulanmaya başladınız bu kelimeyi?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• içimden ne zaman gelirse..önce o söylesin diye beklemem..ne zaman aşkım sözü kalbimden dilime düşerse..

ama içimde yoksa dilimde de yapmacık aşkım lafı olmaz

o yüzden zamanı yok bu sözün duygusu var

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben çok kolay aşkım diyemiyorum illaki zaman geçmeli ama bu 6 ay geçecek diye de bir şey yok tabii ki. ;)

1|0
    0|0
  • aşık olduğumda

yani duruma bağlı hoşlanma ile başlayan bir ilişki de 2 3 ay sürebilir hatta daha uzun

ama delice bir sevgiyle tutkuyla aşkla başlayan bir ilişki de çok gecikmez

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum bu kelimeyi kullanmayı ya. 'Aşkım' herkesin ağzına sakız olmuş bir kelime.Ama sahiplendiğimi belirten sıfatları biraz zaman(bikaç ay) geçtikten sonra söylüyorum.Sahiplenmem,benimsemem zaman alıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • içinden geldiği zaman söyle, bunun zamanı yok herkese göre değişir

0|0
    0|0
  • Başlamadan diyoruz biz rekjgjknhk

2|0
    0|0
  • Valla ben ilişkiye başladiktan 1sene sonra felan demeye başlamiştim çocuk şşirmişti :))

0|0
    0|0
  • bazen aşkım diye başlarmış olur ilişki bazen uzun süre söyleyemezsin kalp bunu ne zaman hissederse o zaman söylerim ben

0|0
    0|0
  • ikinci günden başlıyorum.

0|0
    0|0
  • içinden ne zman gelıyorsa o zman de yapamcık olma söylemek için söyleme yanii..

0|0
    0|0
  • 2.gun demeye basladım sanırım 2 senedırde dıyorum :D

0|0
    0|0
  • ne zmn içimden gelirse, ama yüzüne karsı söylemem baya zaman alabiliyo, utangaçlıktan hep utangaçlıktan :D

0|0
    0|0
  • Bence onun zamanı yok.

Ben aşık olsam dahi aşkım demem kimseye, istesem de diyemem.

0|0
    0|0
  • önce flört edip güzel sözler söyledigi icin (erkek tarafi) teklif edince kabul edincede kiz hemen diyebilir bence :) 6 ay beklerse alismasi zor olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• beni gerçekten sevdiğine inandığım zaman...

0|1
    0|0
  • ağızıma sakız etmem hemen

0|0
    0|0
  • sevdiğin kişiye tatlı sözler söylemek onu mutlu eder fakat ilişkinin ne kadar başında bunu söylemen gerektiğini ancak sana kalbin söyleyebilir kalbinin sesini dinlemelisin

0|0
    0|0
  • aşkım kelimesini sevmem genelde kız arkadaşıma prensesim çikolatalı pudingim minikbebeğim gibi şeyler söylerim aşkım çok sıradan ve vasat :D

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra da olabilir 3 gün sonra da. ben hiç kullanmam ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...