Düğününüzün Nasıl Olmasını İstersiniz?

Düğünümün Romantik Ve Yabancı Müzik Müzik Eşliğinde Geçirmek İsterim.Roman Müziklerden Nefret Ederim.Bu Roman Müzikleri Gelenekselleşmiş İyice Her Düğünde Rastlıyoruz Sİz Nasıl İstersiniz ?

Güncellemeler:
Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkürler..
Değerli Yorumcularımı Eksileyen Kim Ulen Çıksın Ortaya

0|0
24|14

En İyi Kız Görüşü

• harika bir soruuuu :))

salon düğünü olmaz kır düğünü olacak gelin çiçeğim papatyadan olacak papatyadan taç ve babet giyeceğim gelinlikte omuzları işlemeli v dekolte kabarık birsey olur saclarımıda acık bırakırım ve ölesiye oynarımmm :)) Naughty Boy - La La La veya come and get it falan çalsın oyun havası pek sevmem ama iyi oryantal yaparım :DSADASD

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Normal olsun; abartı hiçbirşey olmasın.

0|1
    0|0
  • Ben teknede istiyorum zaten 3 tane akrabam var :D karşı tarafta az sayıda olursa teknede işlh yapıcam :D ful Ankara oyun havası olcak kalabalık Bi duyun olursa da ortada havuzu olan açık hava Bi duyun salonu istiyorum

1|1
    0|0
  • Tipik türk düğünlerinden hoşlanmıyorum:/ o ne öyle pilastik bardak tabak felan :S ve sonunda hiç tanımadığın insanların düğününde ne işi var abi? :D şahsen benim en mutlu günümde davet ettiklerimin adam gibi normal kaşık çatal bıçakla yemelrrini isterim ve fazla insan da istemiyorum en fazla 100-150 kişi yani EN YAKINLARIMLA birlikte olsun.. Her tarzdam çasn fark eez yeter ki guzel geçsin em mutlu gunüm <3

1|1
    1|0
  • Modern bir dügün olsun olursa tabi

1|1
    1|0
  • ben sade bir nikah ardından aile yakınların olucagı bir tekne eglencesi istiyorum. bunun için sadece erkege yuklenmem bende yardım ederım. ama oyle salon dugunu ıstemıyorum.

1|2
    1|0
  • kesinlikle gereksiz insan katılmamalı.bir düğün yapıyorlar ve yemek veriyorlar önüne gelen katılıyor önüne gelen giriyor.sadece tanıdıkların olsun yeter.yani bir konuk listesi olsun.ben de hiç sevmem soran arkadaşım roman havalarını.adamları yolda görsek "ayy bunlar roman " der küçümserler(öyle bir şey yapmıyorum tabi ki).sonra yok oh roman havası mis roman havası.klasik müzik ve yabancı müzikler olması gerekli tabi ki.

1|1
    0|0
  • aslen kastamonuluyum ve geleneklerıme baglıyım valla çalıcak davul zurna oynucak köçekler ohh ıste o zaman keyfıme dıcek olmaz o gunde eglenmıceksem ne anlaıdm bu ısten :))

1|1
    2|0
  • kır düğünü olabilir fazla düğün sevmem hareketli müziklerin olması gerek tabi ki

0|1
    0|0
  • kır düğünü tarzına bir düğün isterim, düğün salonlarından iğreniyorum.

2|1
    1|0
  • istediğin gibi kına gecemi yaparım ailelerin istediği gibi bir düğün sonra arkadaşlarımla bizim aramızda gençlerden oluşan hayalimdeki düğünü yapmayı düşünüyorum amaan ben evlenmeyi düşünmüyorum :D

0|1
    0|0
  • Olsunda nasıl olursa olsun :D

1|1
    1|0
    • kötü de olursa olsun mu mesela çocugun biri gelinliğine kussun diğeri üzerine işesin olur mu

• Ne alaka işemek, kusmak. Adamın sorduğu nasıl olsun. Romantik, geleneksel vs.

Yani içimi kararttın.

• Çırağan Sarayında olsun :P

0|1
    0|0
  • kır dügünü isterim butun dugun boyunca horon tepmek isterim tipik karadeniz düğünü olsun ya kemençe tulum vs :D

0|1
    1|0
  • kahtali mici ankarali ayse falan gelsin kop kop:D

0|1
    0|0
  • aşık olduğum insanla evleneyimde gelinlik giymesem düğün yapmasamda olur

1|1
    0|0
  • Kır düğünü tabi ki :)

0|1
    1|0
  • Düğünleri hiç sevmem

0|2
    1|0
  • havuz başında kokteyl tarzı :)

0|1
    0|0
  • Ben oynamalıyım mutlaka :)

0|1
    0|0
  • nikah sade ve şık en güzeliii <3

0|1
    2|0
  • masa altındaki votkadan içemeyeceğim düğüne gitmem ben arkadaş!

0|1
    2|0
  • Havuz basi olsun.çello calsin.

0|1
    0|0
  • istanbulda feriyede boğaza karşı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sahilde denize 10 m mesafede ahşap bir platform üzerinde masalar. hemen yanda yemeklerin yapıldığı prefabrike bir mutfak ve 40 tane davetli. şunun biraz daha profesyoneli

link

0|1
    0|0
  • Müziksiz düğün olabilirse güzel bir tını eşliğinde Allahı anan ve onu zikreden ilahiler olabilir ama dediğim ilahiler öyle pop müziği gibi çalan değil insana huzur veren ve sadece insana Allah'ı düşündüren tür de ilahilar yani musiki diyelim biz buna tasavvuf diyelim o tür müzik olur yalnızca olacaksa. Dua da güzel olur vesselam benim düğünüm böyle kabul eden buyurur gelir :) Kimseyi zorla davet etmiyorum :)

1|1
    0|0
  • ben samsunluyum. kardeniz havaları isterim. ayrıca zeybek ve kafkas oyunun isterim.

bir fotoğrafta görmştüm: Kız kırmızı, türkiye cumhuriyeti bayrağı simgeli bir gelinlik giymiş.

erkekte damatlığın üstüne bir yeşil örtü atmış. devletimizin ve dinimizin sembolü. ben de böyle bir düğün hayal ediyorum.

0|1
    0|0
  • dugun istemem ben mumkunse resmi hizli bir cirpida bir seyler olsun bakalim seneye dusunuyorum assdaasadsa

0|1
    0|0
  • söz, nişan, düğün... hepsinin bin türlü derdi var, hepsini birden bir günde yapmayı ya da hiç yamamayı kabul edecek birisini bulsam hemen alırım valla

0|1
    0|0
  • Ben slow parçaların çaldığı romantik bir düğün isterim. Bir ilk bahar akşamı olan bir düğün gelinin persephone gibi doğayla bir olmasını.Herşeyin duygu yüklü olmasını dilerim isterim :))

0|1
    0|0
  • Düğünümde mümkünse org diye bir müzik enstürmanı olmicak :D yerine ince saz düşünüyorum artı kır düğünü:) kafa şişiren goy goy müzikler değilde daha nezih bir hava var kafamda nasipse :)

0|1
    1|0
  • kızların geneli en şafşatalı ve pahallı düğünleri sever

erkekler ise o benim olsunda nikaha razıyım peşinde

0|1
    0|0
  • herkes düğün salonu diyor ama ben mahalle düğünü yapar koca mahallenin tüm evlerine yemek gönderip düğünün ne denli büyük oldugunu gostereceğim yapacagım bunu

0|1
    1|0
  • Düğün falan yapmıyacam kesinlikle.

0|2
    0|0
  • dua ve evlilliğin anlamını bildiren islami bir sohbet ,bilav tavuk ayran ve dağılış

1|1
    1|1
  • ben 2 müziğide severim romandan yabancı yerli farketmez.ama işte evlenecek bir kız bulmak lazım önce

0|1
    0|0
  • ben ve o yanliz kimseyi istemiyorum dugunde istemem

0|1
    0|0
  • düğün istemıyorum ben hacı sadece nikah gözlerden ırak oh mis .

0|1
    0|0
Yükleniyor...