Erkeğin dengesizide zor arkadaş...

yaa arkadaş deli ediyo bu herif beni amaç nedir Allah aşkına yaa..

bu beni 5 gün once terketti kıskanclıga dayanamadıgı için. benimle konusmadı konuyu anlayamadan terkedıldım acılar ıcınde bırakıldım. dün facemi dondurdum kapadım benden haber alıcagı yer kalmadı. bugunde durup dururken nasılsın diye mesaj attı iyiyim sağol sen nasılsın dedim. o da iyiyim tesekkurler dedı muhabbet orda kesıldı.. ben dayanamadım tabıkı mesaj attım neden yazdın falan diye kadını merak ettim edememmi falan dedi. baska konusmadı erteledı uyudu. yaa deli olucam amacı ne nolur erkek arkadaşlar bir el atıverin konuya bir erkek neden böyle davranır dengesizi öldürcem en sonunda ya :/

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Off hiç sorma ya hem de ne zor ya ne istediklerini bilmiyorlar.Bende de var öyle bir değişik de.Ayrıldık be yazdım ona oda konuştu gayet iyi ama istemiyorum diyor o yandan konuşmak istiyor en son be yazmadım o yazdı durumuma bakmış resimlerime bakıp bana yorum yaptı şaklar falan sanki hiç birşey olmamışda ayrılmamışız gibi.Bende en son dayanamadım istemyiorsan benlede ilgilenme dedim seni ilgilendirmez dedim patladım o da tamam dedi.Bu yani o kadarşey yazdım cevaba gel işte garipler ya insanı delirtirler ama valla bende salladım artık naparsa yapsın ya valla olan bize oluyor salla sende yazma bak bende duramıyordum yazınca yazıyordum en son o yazdı ben yazmadım habire yazıyor sonunda yazdım ve patladım.Şimdide 3 gündür yaışmadık ben daha yazmam da o yazsada cevap vermicem naparsa yapsın istiyorsan gel istemiyorsan insanın kafasınıda karıştırma sende salla canım takma zor ama yap..

1|0
    0|0
    • yaa konuyu anlamama bıle fırsat vermeden seninle evlenmeyi düşünüyorum bide defol ceheneme git falan saydı. hıc laf etmedım tamam dedım sakınlessın dıye. baktım 4 gun hıc yazmadı ama nasıl acı cekıyorum ölücekmısım gıbıyım. hep faceden takip ediyor benibırbırımıze kapak fotolarıyla laf gonderıyorz. en son dayanamadım benı merak etsın dedım dun gece facemı kapadım. baktım bugun yazdı nasılsın dıye. sonra kesıldı merak edememmı sanane dıyo. beni üzme yazma falan dedım. ve sadece tamam dedı :/

• özlüyorsun seviyorsun ilgileniyorsun işte. yenilmicek asılamıcak sorunlar yokki ortada neden ıstemıyorlar bızı. ben bu adamla aynı evı paylastım. o unıversıte okucak dıye bende yenıden unıversıte okudum. uzun uzun mesaj atttım benı uzme benımle ılgılenme tam alısıyorken bırden ortaya cıkma dedim. sadece tm eyv dedı salak yemın edıyorum allahın belası yaa. cok acı ceksın ıstıyorum. benım pesımden kossun köpek olsun istiyorum. bu ınsan benımle evlenmeyı dusununen kadınım dıyen insan nasıl degıstı

• Evet sevmek o işte bütün mesele o.Sevmek yürek ister işte demekki o yürek bizimkilerde yok benimkinn nedeni soğuması bu herşey çok güzel bir gün sonra bitti dedi şok oldum.Bir aydr saçmalıyoruz böyle ben yazdım yazdım o yzdı en son bende pataldm ilgilenme dedm garipsn dedm ama yetr bu kdr insana eziyet edilmez vicdan lazm snrdn bende patlıyorm bnce hiç yazma yazsada onlar çok ilgiden saçmalıoyrlr bazılrna iyi niyet harbdn yaramıyor ya adamlar değer bilmiyor havalnıyorlr o zman bizd tekmeyi basrz

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayyy iğrenç. Hiç sevmem öyle duyarsız otistik insanı. Hele de erkekse, iki kere sevmem! Bas gitsin tekmeyi, bana da güven. ulan el üstünde tutacak erkekler var, nerden gidip yakalanıyorsunuz böyle manyaklara anlamıyorum ki...

1|0
    0|0
    • Allah belasını versin ya. tam yokluguna alısıyorum pat diye bir yerden cıkıyor. cok acı cektırıyor bana hıc acıması yok o keyfıne bakıyor.

• hiç yazmasa bitiricem gercekten bitsin istiyorum. ama bılıyorumkı maxımum 1 hafta sonra gene yazıcak. ve ben tam alısırken gene ortaya cıkmıs olucak. benım ıcımden tamamen bıtırmem gerekıyorkı o mesaj atsa bıle bır kıpırtı olmasın

• Numaranı değiş, ya da açma teli. Memlekette erkek mi yok. Onu cebinden çıkaracak çok erkek var. Bakma sen kapılmış körermişsin. Ve topu ona atıyorsun. Çünkü sen yaparsan pişman olmaktan korkuyorsun. Pişman olmazsın emin ol.

Kızlar Ne Diyor 1

• hepsinin soyunaa ... :) boşverrr canım ya senı merak edıp kontrol etmıs sadece barışmak felan değil amacı

1|0
    0|0
    • yaa deliricem ben burda acılar çekiyorum. Allahın belasının umurunda değilim. yazmasın bana yazmasın tam alısıyorum yokluguna pat dıye bıyerden cıkıyor. ağlamak heryeri dagıtmak ıstıyorum inanılmaz doluyorum nasıl bu kadar acımasız oluyorlar anlamıyorum ya :/

• doğru duzgun bırı çıkar ınsallah karşımıza

• inşallah cok fena yoruldum artık ya

Yükleniyor...