Adet olmam gereken gün kahverengi leke ve siyah kan geldi

selam ben 29 yaşında 5 yıllık evliyim benim sorum ben geçen ayın 22.08.2013 de adet oldum 29.08.2013-31.08.2013-08.09.2013-09.09.2013-10.09.2013ilişki oldu 16.09.2013de kahverengi leke oldu peçeteye 5-6damla tamam adet oldum sandım ama kana dönüşmedi bu süre içinde sadece yarım saat herzaman olan kadar adet ağrım oldu sonra geçti hala kahverengi leke oluyo tuvalete gittiğimde sulu çamur gibi bazende çok az peçeteye silince siyah kan gibi kokusuz ağrısız bişi oluyo hiç kana dönüşmedi yani böle böle 6gün oldu herhangi bir yanma kaşınma yok şimdi bitti arada bir adet olucak gibi ağrı oluyo 5-10 dakika sonra geçiyo başka bir belirti yok acaba hamile olabilirmiyim inşallah öyledir yoksa bir enfeksiyon olabilirmi buay ilk defa 2gün deniz 2gün havuza gittim ondan enfeksiyon olabilir mi henüz doktora gidemedim çünkü oturduğum yerde doktor yok lütfen cevap verin hamile olabilir miyim böyle olup hamile olan var mıyardım için teşekkür ederim

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• canım valla tarih falan yazmışsın ama okumadım ben,yanlış yönlermek istemem hiç,en doğrusu aile hekimi diyorum...

0|0
    0|0
    • kabul ettim çok sağol herşey için ii geceler

Erkekler Ne Diyor 6

• iki adet gününüzün arasında kaç gün geçiyorsa tam artası olan günü ve bunun 3 gün evelini ve3 gün sonrasını hesaplayın. bu günlerde ovumun çatlaması gerekiyor. tam bu arada ilişkiye girdiyseniz hamile olma ihtimali çok fazla. ancak bu arada hazvuza girdiğinizi söylüyorsunuz . bayanların toplu halde girilen havuza ve hamama girmeleri ne yazik ki çok sık enfeksiyon kapmalarına sebep oluyor.

0|0
    0|0
    • int hesaplıyorum ovülasyon gününü ama yok yani rabbim henüz vermedi bir bebiş

havuza hayatım da ilk defa gittim bir değişiklik olsun diye inş bir sıkıntı olmamıştır enfeksiyon falan olmamıştır da hamileyimdir inşallah

• yazılarından anlaşılan mahrumiyet bölgesinde yaşıyorsun.5 yıldır evlisin ve çocugun olmuyor anlaşılan. acaba eşinde bir sorun olabilirmi. gerekli testleri yaptırdınızmı. bu durumlarda doktor şart oluyor.

• eşimde ve bende bir sıkıntı yok RABBİM henüz vermedi sadece bulunduğum yerde 1 tane doktor vardı o da istifa etmiş kendi yerini açaçakmış ocakta muayyene etmiyormuş açtıktan sonra başlayacakmış hamilelik testi henüz yapmadım evde biraz geçsin diye bekliyorum hayal kırıklığı olmasın diye

• senin sorunun aynısını soran oldu geçenlerde ama o bekardı. Sorusuda ilgi görmedi nedense. Her ihtimal olabilir. Ama o bekarken oluyorsa hamilelik ihtimali düşüktür. Kist falan olabilir overlerde, rahimde falan.

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gözükmen lazım :/

0|0
    0|0
  • Doktoro git

0|0
    0|0
  • çok fazla iliskiye girdiginden dolayı vajinana zarar vermis olmayasin

0|0
    0|0
  • çözemedim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Merhaba arkadaslar benim her ay 3 gün falan gecikir ama bu ay 5 günü buldu ve kan yerine küçücük kahverengi akıntı geldi neden acaba sizce bir de ek olarak 1 aydir cilt doktorumun verdiği hafta da 1 attığım 500 mg lik haptan dolayi gecikme olmus olabilir mi veya baska neden varmidir

0|0
    0|0
  • bence hemen doktora git ya da bir tane gebelik testi al hamile de olabilirsin miyomda olabilir

0|1
    0|0
    • bulunduğum yerde doktor yok test içinde artık hayal kırıklığından 5 yılldır bıktım cesaret edemiyorum inş bir sıkıntı yoktur da hamileyimdir

• cevap vermiyorlar denedim ya bekle ya da randevu al gel diyolar

• e mail at ne bilim artık herşeyin bir çözümü var

• bir kadın doğum uzmanına gözükmen en doğrusu olucak..

0|0
    0|0
    • okudun mu hepsini doğru söyle:):)

• ederim tabi

• doktor dokror

0|0
    0|0
Yükleniyor...