Beşiktaş'a okkalı bir ceza verilecek mi?

Beşiktaş'ı yendik güzel ama okkalı bir ceza almalarını istiyorum. 8-9 seyircisiz maç cezası alırlar mı acaba?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birilerinin kurduğu komplo ile nemalanmaya çalışan galatasaray taraftarınada anca bu yakışır.

Az bişey Türk futbol tarihini bilen, tribün kültürünü bilen, futbolu bilen bir kişinin, Beşiktaş'ın daha sezonun başında 4-4 te yapmış, herşey yolundakayken, sadece derbiyi kaybetmek üzereyken böyle basitçe bir holiganizm olayında bulunamayacağını, toplu halde sahaya inmelerinin mümkün olamayacağını çok iyi bilir. Halen gözlerinizi fanatiklik bürümüş rakip takım nefretinden gözleriniz kör olmuş gerçekleri göremiyorsunuz yazık size.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• oh iyi valla şike düzmecesinden dolayı sivriliver, Çarşı grubunu bitirmek için yapılan bir komplo kursunlar yine size gülsün kader ne şans var sizde hep Fatih Terim geldi mi böyle beleş şeyler denk geliyor bu sefer tam oldu. Yoksa 5 senedir avrupada yoktunuz normalde bir 5 sene daha rahat olmazdınız. Birde geçmişe bak ölüm olduğunda bile o kadar ceza vermediler, bu kadar kindar olma.

0|2
    1|1
  • Versinler iyi gün taraftarları hakettiler.

1|0
    0|1
  • alsakta şampiyonuz dert etme canım

0|2
    1|1
  • Hakeden hakettiği cezayı alsın.

0|0
    0|0
  • maç iptal oldu olum

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Beşiktaşlılardan çok siz takip ediyorsunuz,yazık diyorum başka bişey demiyorum.bu kin bu düşmanlık seni ancak gizli kullanıcı yapar ve böyle gizliden yaparsınız ancak düşmanlığınızı.

0|1
    0|0
  • gelirse ne yapacaksın şampiyonmu olacaksın

0|3
    0|1
  • Çarşamba verilecekmiş karar, bakalım

1|0
    1|0
  • O çok fazla

0|0
    0|0
Yükleniyor...