8 gün oldu adet olmadım neden olabilir ?

6 aydır düzenli adetlerim liste tutuyorum adetlerim her ay ya olduğum günün 4 5 gün öncesinde gelirdi ya da 4 5 gün sonrasında.

Geçen ay 15nde olmuştum 4 5 gün önce gelseydi ben bu ay 10nda olcaktım oysaki aradan 8 gün geçti hala olmadım neden ?

Güncellemeler:
Sonunda adet oldum ama çok kötü bir gün geçirdim soğuk terleme,üşüme,karın ağrısı,halsizlik,mide bulantısı ilk defa başıma böyle bir şey geldi öleceğim sandım :(

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• normal adet süresi ortalama 28 gündür. bunun eksiği veya fazlası kişiye göre degişebilir. ancak sizin yazdıklarınıza göre adet günlerinizin düzensiz oldugu anlaşılıyor.birde evli veya bekar oldugunuzu belitmemişsiniz. tabi yaşınızda önemli. bu durum sürekli aynı şekilde oluyorsa doktora gitmenizde fayda var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hormonal da olabilir, mevsimsel etkide olabilir. Bir kadının koltuk altı kokusuna maruz kaldın mı hiç? Onun da etkisi olabilir.

0|0
    1|0
  • sitresten de olabilir

0|0
    1|0
  • Herhangi bir korunmasız ilişkin olmadı ise stresten kaynaklanabilir..

0|0
    1|0
  • sabret elbet atarsın :D

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    1|0
  • sabret

0|0
    1|0
  • stresten olabilir

0|0
    1|0
  • yaziiik hemen birine vermen lazim yoksa olursun ex olursun

0|0
    1|0
  • bu müziği açıp bide işaretliyomusun link

0|0
    1|0
  • uzman tv sitesine sor bu soruyu..

0|0
    1|0
  • Bekle bakalım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hava değişiminden ve hormon bozukluğundan bazen gecikebiliyor adet günü... Yinede bir doktora git derim böyle şeyler ihmale gelmiyor

0|0
    1|0
  • bazen adetlerde gecikme olabiliyor 2 gün daha bekle eğer hala olmadıysan ilk nezaman olacaksın onu takıp et ve so adetinden sonra hala düzensizlik devam ediyorsa doktora görünmende fayda olur

0|0
    0|0
  • bnun bir cok sebebi olabilir telaslanma benımde 2 ay gecıktı sonra geldı ve bende duzenlı adet olurdum

0|0
    1|0
  • stres mevsım degısıklıgı vs sebepler. ben de öyle olmuştum 8. gun oldum endıse etme ama ıstıyorsan bı doktora gıt

0|0
    0|0
  • ilk sırada hamilelik gelr

olmazsa 1 rahasızlığı geçirdiysen o geçikme sebebi olabilir

diyet yapıyorsan o da olabilir

stres tetikliyor

0|0
    1|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...