Bir gece önceden; yarın sabah gözlerimi açtığımda hayatım...

Yıllar ve zaman akıp gidiyor, gidecek zaten mümkün değil ki önüne geçelim. Sıkıldığımız,bunaldığımız anlar oluyor. Sonra uzun zamandır yapmak istediğiniz bir şeyi tekrar düşünüyorsunuz.

Mesela uzun zamandır öğrenmek istediğiniz o dil, yapmak istediğiniz o spor ya da gitmek istediğiniz bir yer olur. Bir gece önceden başınızı yastığa koyduğunuz sırada "yarın sabah gözlerimi açtığımda hayatımı değiştiricem" diyor ama o sabah uyandığınız da içinizden hiçbir şey yapmamak geliyor mu?

Bir gece öncesinden kendinize söz verip yeni günün şafağında bunu bozduğunuz günleri sizde hatırlıyor musunuz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ben dun ne yedıgımı hatırlamıyorum o gunlerı mı hatırlıycamm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet sık sık oluyor ama hayat devam ediyor:)

0|1
    0|0
  • ben onu buara çok yapıyorum hatta azönce bir soruda bu konuyu konuşuyoduk...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eskiden bende öyleydim ama artık değilim çünkü artık herşeyi pozitif düşünüyorum boşveriyorum herşeye,sadece gülüyorum,akşam kafanı yastığa koyup yarın sabah hayatımı değiştirecem yerine herzaman mutlu olduğunu ve ileriki zamanlarda ama kısa zamanda hayatım değişecek biliyorum deyipte hayata gülersen emin ol herşey daha güzel olacak senin için...

0|0
    0|0
Yükleniyor...