Ona asagida diyeyimi diyecegimi

Hoslandigim bir çocuk var kaç yıldır eski okuldan.. simdi ben bunu facede ekledim sonra selam dedim oda selam yazdi geri..Nasılsın diyince görmüş yazdığımı ama cevap yazmadi... :( twkrar yazip seninle konuşmam gereken şeyler var desem acaba nasil karsilayabilir.. beni basit bulmasin birde.. onunla sürekli karsilasiyoruz çarşıda şurda burda hep göz göze geliyoruz. . Acaba oda benim hissettiklerimi hissediyormudur.. kafamda sorular.. sizce birakayimmi yoksa acilayimmi daha cesaretim yok sanki.. cevap yazmadi ya moralim bozuldu .

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen açılma ( önce bir 10'a kadar sayıver) ,

Önce Faceden biraz muhabbet etmeye çalış , onu bir tanı, görünüşe aldanma, beklentilerini anla, sonra pozitiflik his edersen ve oda gönüllü gibi olursa cesaretlendir. O gelsin, sen önce açılırsan totosu kalkar. Zaten sürekli karşılaştığınıza göre küçük bir yerde yaşıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Zaten cevab yazmadım nasilsin soruma.. :(( ne yaziyimki daha ona

• Bunun için üzülme sakın, her işte bir hayır vardır, gün olur devran döner...

Ben yorumlarımda , özellikle duygusal meselelerde, mümkün olduğunca soft olmaya çalışırım. Görünen köy kılavuz istemez, ancak o köye kadar bir bakmışsın ki, arada başka bir köy varmış meğer tepenin hemen ardındaki yamaçta.. :-)

• Valla bu aksam yazdı birden sınavları varmış" sürekli facede gördüğüm hale" yazmayi unutmus güya :s

Erkekler Ne Diyor 4

• Cevap vermediyse umursamamanı tavsiye ederim...

Odak noktan haline getirme normal yaşantını sürdür..

0|0
    0|0
  • ya basit bulmasın nedir arkadaş anlamıyorum sizi ne kadınları ne erkekleri ne tuhafız dök abi içini içinden geldiği gibi dozunda yaşa duygularını bırak karar onun olsun keşke diyeceğin şeyler yaşama içinden geleni yaşa kalbini dinle

0|0
    0|0
    • kendin öylemisin acaba : )

• öyleyim valla usta aha daha bugün bir ilişkim bitti kızı çok seviyordum herşeydne çok hemde bana aşık olmadığını aşkının bittiğini söylemişti bende tekrar kazanmak için herşeyr yaptım bu değişmedi bitirdim ha üzülüyorum yazmak istiyorum ama kendimi tutuyorum yazmıyorum yani konumuza gelirse kiçimde ngeldiği gibi davrandım ona sürpizler şakalar romantiklikler içimde ngeldği gibi yaşadım yani

• Açıl ne var ki bunda.

0|0
    0|0
  • de gitsin anasını satım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• icinden geleni yap, sonra gec olabilir/.

0|0
    0|0
Yükleniyor...