22 Yaşında bir delikanlısınız. Üniversiteyi bitirdiniz ve iş yaşamına başladınız.

Sonra karşınıza son derece güzel ve alımlı bir kız çıktı. O da Üniversite mezunu ve çok iyi bir işi var.

Birbirinizi çok sevdiniz ve evlendiniz.

1 sene sonra da nur topu gibi bir oğlunuz oldu. Oğlunuzun adını da babanızın adı olan Mustafa koydunuz.

Aradan bir zaman geçti. Eşiniz size, kendi babasının adının da Mustafa olduğunu ama onu hiç görmediğini ve bilmediğini söyledi.

Babanız, annenizle evlenmeden önce bir bayan ile ilişkiye girmiş ve o bayanı hamile bırakmış. Ve o bayan çocuğunu (kızını) dünyaya getirdikten sonra, çocuğunu Çocuk Esirgeme Kurumuna vermiş. Ve kız aklını kullanarak Üniversite okumuş ve iş yaşamına atılmış.

Yaptığınız araştırmalar sonucunda, eşinizin, babanızın o ilişkiden dünyaya gelen öz kardeşiniz olduğunu öğreniyorsunuz?

Bu durumda ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir olay halinde, öyle bir kan bağının hiç bir önemi kalmaz zannımca. Ama söylemek kolay tabi, oldukça zor bir durum. Ortada çocuk olmasa hadi neyse ama, herhalde yaşamımıza devam ederdim. Eşimle konuşurdum ve böyle bir şeyi hiç öğrenmemiş gibi yapardım. Amca çocukları vb. gibi evlilikler ülkemizde mevcut. Buda sonuçta aynı anadan değil. Yani ne bileyim yinede kulağa kötü geliyor tabi ama öğrenmemiş gibi yapmak bana daha doğru geldi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...