Yardımınıza ihtiyacım var

Merhaba arkadaşlar ben bu sene Lise 3'e geçtim.Her sene sınıflarımızı bizimle oynar gibi karıyorlar ve bu sene de yaptılar.Biz 4 kişilik bir arkadaş grubuyduk,hepimizde tm'yiz aynı sınıfta oluruz diye düşündük ama tam tersi oldu.Her zaman olduğu gibi benim şanssızlığım yüzünden 3'ü aynı sınıfa düştü ve ben bir kişiyi tanımadığım bir sınıfta tek başımayım.Üstelik o arkadaşlarımın olduğu sınıftaki herkesi tanıyorum.Geçen seneki sınıfımın hepsi orda ben bitek bu sınıfta tek başımayım.Herkes de birbirini tanıyor.Teneffüslerde arkadaşlarımla görüşsem bile,bunu yaşayan anlar aynı sınıfta olduğumuz gibi olmuyor,boşlukta hissediyor insan kendini.Sınıfta değiştirmek kesinlikle yasak ve ağlayıp duruyorum,moralim sıfır.Basit bir şey demeyin ancak yaşayan anlar bu durumu.Tavsiyelerinze ihtiyacım var...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Abartma arkadaşım bende Lise 3 deyim ve bizdede karma oldu sınıflar karıştı ve ben samimi olmadığım biriyle aynı sınıfa düştüm diğerleri ise geri kalan grubumuzla alışırsın bir müddet sonra bende alışmıştım sonra da onlardan kopmak istemedim onun için takma dönem ortasında sınıftan dışarı bile çıkmak istemezsin ortam sardığı için :)

0|0
    0|0
    • İnşallah dediğin gibi olur çok umutlu değilim bu konuda

• Bana moral verdin aslında,çok saol.Giden zaten dostum değil demektir :)) İnşallah alışırım sınıfıma.Sende benimle aynı sorunları yaşamışsın.Birde 11.sınıfım bu sene artık tek hedefimin üniversite olması lazım,ağlamayı bırakıp beynimi toplamalıyım :)

• Kesinlikle fazla takma 10 yıl sonra hiç biri görmeyeceksin sen sadece derslerine konsantre ol

Erkekler Ne Diyor 2

• İyi yanından bakmaya calısmalısın aslında.Bu karamsarlıgı bırakırsın yepyenı arkadaslıklar edınebılırsın :)

0|0
    0|0
    • asıl zor olan o zaten.Herkes tanıyor birbirini ve arkadaş aramaya ihtiyacı duymuyor

• Orada iş sana kalıyor.kendını kabul ettır :)

• Aaaah ah derde bak ne tatlı dertler bazen ne oluyo ya bu hayatta diyip kalıyosun ne hayatlar var be:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• müdüre soyle bnde ole bir durum olmustu lisede müdür yardımcımız cok iyiydi hmn seni arkadaslarının yanına gonderyrm kızım dedi sende okul ynı baslamısken ve knulara baslamdn mudure gt

0|0
    0|0
    • öyle bir imkan yok imkansız

• Daha ilk gün konuşma yapılırken "Sınıf değiştirme için kesinlikle gelmeyin" diyen bir idareden bahsediyorum.Keşke senin hocaların kadar iyi olsalardı

• evet bizim mudurlerimiz baba gibiydi artk dayancn mecburen

• bak ablacım senin yaşadığının aynısını bende yaşadım lisede şimdi üni bitti. sınıflar ayrılınca onalrın gerçek yüzünü görmüştüm ben.umarım senin başına gelmez.çünkü dost kazığını yaşayan bilir.yeni sınıfında güzel arkadaşlıklar edineceksin eminim ki.yeterki önyargılarından sıyrıl ve sıcakkanlı ol her şey daha kolay olacak . ayrıca yıllar sonra bu günlerine güleceksin:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...