Tükürdüğünüzü yalarmısınız?

Ayrıldığınız eski sevgilinize geri dönermisiniz?

Aldığınız ciddi bir karardan vazgeçermisiniz?

Çok büyük konuştunuz, sözlerinizi geri alırmısınız?

Örnekler uzatılabilir.

0|0
20|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrıldığınız eski sevgilinize geri dönermisiniz?

Aklımdan bile geçmiyor

Aldığınız ciddi bir karardan vazgeçermisiniz?

Elimden geleni yaparım, üzerine giderim.

Çok büyük konuştunuz, sözlerinizi geri alırmısınız?

Şayet büyük konuştuysam mutlaka büyük bir nedeni vardır...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Asla..Ben birşeyi bitirdiysem kafamda ondan sonra geri dönüşü olmaz benim için.

1|0
    0|0
  • Biten bitmiştir geri dönmem. Çok isterse arayan o olursa da daha evvel yaptığım gibi fuckbuddy olurum. İşine geliyorsa.

0|0
    0|0
  • Tükürdüğünü yalamakla ilgili bir fıkra geldi aklıma.Mahsuru yoksa yazmak istiyorum.Yalnız fıkra biraz iğrençlik içeriyor.

Temel,dursun,idris 3 kafadar arkadaş İstanbulun bir caddesinde gece 3:00 sularında geziyorlar.Sokakta in cin cirit oyunuyor.Kimseler yok.Neyse bu 3 kafadar bir mağazanın vitrinine bakarken uyanık Temel orataya hemen bir fikir atar.Ula habu vitrinin camını tükürerek kim kırabilir.Varmı öyle babayiğit.Tabi İdris dururmu; ben kırarum ula der.Dursunda İdristen beter.Bende kırarum ula der ve hemen Dursun derin bir balgam çeker ve vitrine çat diye patlatır.İdris buna güler ve sivri aklını kullanarak Dursunun balgamını vitrinin camından yalayıp ağzına alır ve kendi balgamını çeker ve iki balgamı birlikte vitrinin camına patlatır.Tabiki cam yine kırılmaz.Sıra gelir Temele.Temel tabi hepsinden akıllı adam.Gider vitrinin camına sarılır Dursunla İdrisin balgamını güzelce yalayıp ağzına alır.Ve derinmi derin bir balgam çeker...Tam vitrinin camına tükürecekken bekçi gelmesin.

Bekçi: Ne oluyor gençler burada

Temel: Derin bir yutkunmadan sonra...Hiiiiç geçiyurduk uğradık

0|0
    0|1
  • ya aslında buna tükürdüğünü yalamak olarak bakarsak o zaman hiç bir sorunu çözüme kavuşturamayız sonuçta hepimiz insanız ve hayatımızda bir takım hatalar yapabiliriz ama önemli olan hataların farkına varabilmek ve kalbini kırdığımız insanlar varsa özür dileyerek ki bu çok büyük bir erdemdir tekrardan gönül almayı başarabilmek.

0|0
    0|0
  • Hata yaptınız, ders alır mısınız? Çünkü bazen hatadan ders almak, tükürdüğünü yalamak anlamına gelir. Pek tabii bazen de tam tersi bu manaya gelir. Sonuç olarak benim için, duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • tükürme huyum yoktur

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayayım.

0|0
    0|0
  • Burnuma kokular gelıyor..

yalamam, yalayını yalarım..

0|0
    0|0
  • düşünmeden iş yapmamaya dikkat ettiğim için pek öyle bir durumda kalmadım

0|0
    0|0
  • yaptıysam kesinlikle arkasında dururm bu ne olursa olsun örenkler cok o yüzden asla yalamam tükürdügümü kesin ve nettir

0|0
    0|0
  • Genelde yalamam çünkü meseleyi artık gurur meselesi yapar ölsemde bir daha kırmam kimseye aldığım karardan dolayı

0|0
    0|0
  • sorumu kaldırmışlar

kendini anattığın yazın çok etkileyici ayrıca kendin yazmış olman şaşırttı beni

0|0
    0|0
  • olabilir tabi. zaten ben büyük konuşmam. insanın başına ne geleceği velli olmaz. hayat bu. hep sürprizler çıkarır karşına...

0|0
    0|0
  • Hayat öyleki yalatırr vallaaa yalarsııınn :D

0|0
    0|0
  • Mümkün Değil Tükürdüğümü Yalamam

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler. nnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • tükürdüğümü yalamamaya çalışırım direnirim .

0|0
    0|0
  • lanet olsun içmiycem içmiycem diyorum yine içiyorum şu zıkkımı

0|0
    0|0
  • evet yapardım

0|0
    0|0
  • Eğer seviyorsam .. çok seviyorsam yapardım.

0|0
    0|0
  • çok olmuştur artık büyük konuşmam o yüzdende

0|0
    0|0
  • balgm atarsam yalamam ince tükrük can verir yalayabilrim

0|0
    0|0
  • Türkürmem genelde yutarım:)

0|0
    0|0
  • Tükürüğün balgamına ve tayziğine göre değişmekle beraber genel olarak yalamam :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hayır 23 Yasına Kadar Yalamadım Bu Saaten Sonrda Olmaz

0|0
    0|0
  • ıyhğkkkk :D

0|0
    0|0
  • Kime tükürdüğüme bağlı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Haksızsam kabullenirim geri kalırım ve bunu "tükürdüğümü yalamak" olarak görmem...

Eski sevgili de istisna yapmıyorum bitmişse hayatımdan gitmiştir geri dönmek söz konusu bile değil...Aldığım ciddi bir karardan vazgeçebilirim zira çok değişken bir insanım,kararsızım.

Bilirsin bir an şunu yapacağım derim sonra değişirim,ruhum böyle.

2|0
    0|0
  • Büyük konuştuysam gerektiği gibi davranırım.

1|0
    0|0
  • Mantıklı insan bir an gelir ve tükürdüğünü yalayıp

korkunç bir hata yaptığını kabullenir.

Doğrusu, ben asla mantıklı olmadım.

0|1
    0|0
  • Bunu çok yaptım. Özellikle ergenken...

1|0
    0|0
  • Yok kuzum aldığım kararlardan kolay kolay dönmem

Buna değeceğine inanıyorsam durumu değerlendiririm

1|0
    0|0
  • insan söylediğini, duyduğunu, gödüğünü... herşeyi unutabilir ama hissettiğini unutamaz... gerçekten sevgim varsa hissediyorsam, hissettiysem, hiç bişeyi gözüm görmez karardan da geçerim, büyük lafımı da yerim, kimi neyi nerde seviyorsam orda olurum

0|0
    0|0
  • Büyük bir karar alacaksam çok düşünürüm o yüzden geri almama gerek kalmadı bugüne kadar

0|0
    0|0
  • herkes aynı duruma düşer çünkü herkes mutlaka büyük konuştuğunu yaşar.. ama birde işin aşk sevgi boyutu var gerçekten seven insan her kuraldan söylediğinden vazgeçer.

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmam sakin bir yapim vardır. bana büyük konuşanlar genelde yalarlar zaten o lafları. Bende o zaman gülerim işte:D

0|0
    0|0
  • Cok nadırdır aslında ama dondugumde oldu tabı kı =)

0|0
    0|0
  • Büyük konuştuğum herşey başıma gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Hayat bu heran hersey olabilir buyuk laf etmemek lazim

0|0
    0|0
  • kınadığım başıma gelir geldi gelecek,ondan artık kimseyi,hiçbirşeyi kınamıyorum...hayatta herşey bizim için diyorum...

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Onunla yalaşırız.

0|0
    0|0
  • hayır tükürdüğümü yalamam iğrenç olur :D

0|0
    0|0
  • tadı güzel değil tükürüğün

0|0
    0|0
  • tükürmek demeyelim de ona.çok iğrenç böyle deyince.

0|0
    0|0
  • Hayır .

...

0|0
    0|0
  • İsnisna durumlar var kesin asla diyemem.

Ayrılalı 9 ay olmasına ragmen eski sevgilime mesaj atmıstım :( Aklıma geldi yine.. Ayrılınca onu ne kadar cok sevdigimi anladım.

Gecenlerde onun face hesabını gördüm. Che'nin resmini çizmis :/ Niye boyle duygulandım simdi anlamadım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...