Burak Yılmaz Beşiktaş'ın puanını çaldı mı sizce?

Son 2 Beşiktaş maçına Burak Yılmaz'ın pozisyonları damga vurdu.

Geçen sezon kendini yere atması, bu sezon elle müdahelesi sonucunda toplamda kazanılan 3 puan hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Emek hırsızından başka bir şey değil .

3|2
    4|8

Kızlar Ne Diyor 3

• Yahu yapmayın nolur.. Yenilgiye bahaneler aramak yerine kabullenin..

Benzer pozisyonlar sizinde vardı, haksız yere calinan fauller...

Kabul edin ki sizden daha iyi oynadk ve 3 puani hak ettik..

Burak olayını cok abartıyorsunuz..

Meyve veren agac taşlanır dimi Ronaldo'm..

1|3
    0|0
    • Gol olan pozisyonda elle kontrol var Esila'm, daha ötesi yokki.Pozisyon gol oldu yani.

Hakem yalması gerekeni yapsa maç 1-1 devam edecek..

• asdghj Aferin ;)

Kalp kalp..

• boşuna emek hırsızı demiyorduk.adam en çok puanı Beşiktaştan çalıyor bence artık emek hırsızının önüne Beşiktaştan çalan emek hırsızı demeliyiz.

0|1
    0|3
  • Hayır çalmadı sizin de bir oyuncunuza çarptı top,bizimkiler itiraz etsede Fırat Bey gidin gidin diye gönderdi bizi

0|0
    0|0
    • Hava topu mücadelesinde Escude'ye çarptı top, o pozisyonda ihlal yok, çarpma oluyor o

Erkekler Ne Diyor 8

• Escudede bizim hakkımızı yedi adam elle oynuyor hakem Beşiktaş lehine faul veriyor böyle birşey olabilirmi?Ayrıca Motta´mıdır nedir son dakikalarda Sabri´yi biçti resmen

Fatih Terim´den rica ediyorum 2´de 1 Burak Yılmaz´ı oynatmasın böyle her maç sonu bahaneler görmek istemiyoruz

2|1
    1|2
    • escude orda topu görmüyor, burak topu görüyor eliyle önüne alıyo kendine savantaj sağlıyor fark bu işte futboldan az anlayan bunun böle olduğunu bilir, ne burakmış arkadaş bu adamı fatih terim bile uyardı bütün takım taraftarları emek hırsızı olduğunu söylüyor ne sahiplenmeymiş sizinkide, bir adam sahtekarsa sahtekar sahiplenmeyin artık böle adamları hep bundan kaybediyorsunuz

• Benim açıklayıcı yazdıklarıma inanmıyorsun bende sana spor kamuoyunun ortak görüşünü söylüyorum. Sen halen sahaya girenleri sizinkiler diye oalyı basit holigazniz olarak görüyosan benim sana diyecek bişeyim yok. Beşiktaş taraftarı çok kötü durumlarda saya toplu bişekilde inmesi böle herşey iyi giderken niye insin. Bak arkadaş ne güzel açıklamış link

• Kardeşim escudenin pozisyonunun nesi penaltı yapma lütfen ya tebrik ederim bu arada.

• link

ahhahaha koyduğu şu fotoğrafa bak ayıp lan. Fotoğraflarla olmaz bu iş. Veli'nin meloya ilk yaptığı hareket arkadan tabanla basıyor kart nerde ? Sabri'ye yapılan hareket kart nerde ? Escude'nin eli. Böyle tek tek sayılacaksa işimiz var Burak'ın pozisyonunda eli kapalı vücuduyla açık değil ne dedi markus merk bu olay defansta olsa hakem penaltı çalmaz ama burada eli vermeli çünkü fifanın tertemiz gol kuralı mı ne varmış ona uygun olması gerekiyormuş. Her neyse hakem orada hata yaptı ama normal şartlarda o pozisyona el verilmez çünkü vücudundan ayrı şekilde değil.

He ayrıca emek hırsızı varsa burada Beşiktaş taraftarıdır kendi takımının emeğini çaldılar. Belki son frikik gol olacaktı ? Sahaya atlarlarsa böyle düşüncesiz şekilde sonuç bu olur. Sonra kalkıp ağlamayın emek hırsızı Burak diye. 5-8 maç ceza alacak Bjk giden bir ton para kendi takımlarının emeğini çaldılar.

1|0
    0|0
    • ,Burak ile Escude'nin pozisyonlarının ne alakası var, sidik yarıştırmayın..Escude topa çıkarken gözleri bile kapalı top resmen eline çarpıyor. Burak'ın yanında ise kimse yok resmen eliyle düzeltiyor topu.Ulan üste çıkacaksınız diye verdiğin örneklere bak yaa...

• Agzına saglık.. +++

• emek hırsızı oscarlık kendini palavradan yere atan biri varsa o burak yılmazdır panpa :D

5yıldız:D

1|1
    0|0
  • Burak değil Fırat Aydınus çaldı Burak'ın bu tür hareketlerine alıştık zaten hemen önünde olan pozisyonu göremeyen hekemde suç.

0|0
    0|0
  • Geçen sene kendini attı mı ? Attı, o pozisyon dışardamıydı? Dışarda

Dünki maçta golden önce topu eliyle önüne aldı mı? Aldı.

Burak yılmaz kendini yere yatma olayını trabzon formasındada yapıyormuydu? yapıyordu

Konuşmaya gerek yok daha

1|0
    1|3
    • Peki ozaman yorumumu kaldırsaydı kardeşim ben gerçekleri söyledim hakaret etmedim o provaktif paylaşım yaparsan bende böyle yazarım herşey karşılıklı.

• Ne çarpması sen ya Burak elle oynadıysa Escude elin alasını oynadı ayrıca Mottanın sabriyi nasıl bşçtiğinide gördük biz kendi takımımızda kimi seversek severiz buna siz karışamazsınız

• Bence sahaya atlıyanlarda Galatasaraylılardır allahtan sizinkiler sahaya dalarken 2-1 yeniyorduk 1-1 devam ederken sahaya girselerdi kim bilir bize ne iftiralar atardır ayrıca ben yorumcuyu falanda takmam biz neyin ne olduğunu görebiliyoruz gidip Hıncal Uluçu ya da Sinan Engini dinleyip bana laf yetiştirme

• bu lavuk birde Bekiştaş forması giydi, ekmeği yedi, ş.refsiz

0|1
    1|0
  • Hayır...

0|0
    0|0
  • burak yılmaz beşiktaştan daha fazla bizim puanları çaldı bu kadar problem yaratmadık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...