Yasak olana kız kardeşimsin der mi erkek?

Bir erkek 30 yaşını geçmişse ve uzak durması gereken birine ilgi duyuyorsa ilgi duyduğu kıza kız kardeşimsin sen benim der mi?bana saygı duymadığını söyledim o da sana saygı duyuyorum kimseye kolay kolay değer vermem ama sana veriyorum.kimseyle paylaşmadıklarımı seninle paylaşıyorum dedi .bunları söylerken yüzüme bakarak söyledi.sonra arkasını döndü ve uzaklaşırken sen benim kız kardeşimsin dedi.uzak durmasının daha doğru olduğu biriyim.ama hoşlandığını düşünüyordum.yanılıyor muyum?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Niye yasaksın ona gerçekten evlenemeyecek akraban değilse bence o yasak geçerli değildir.

0|0
    0|0
    • nişanlı sayılır ve çok kar getiren bir iş ortaklığımız var.yani her türlüsü riskli.bir adım hem mevcut ilişkisine hem de kazanı bol ortaklığa malolacak :(

• Hayatta zaten bazen risk alabilmektir. Ömrü boyunca sevmediği biriyle sırf iyi bir gelecek umduğu bir iş nedeniyle geçirmek çokda akıllaca değil.

• Hoşlanıyodur ama uzak durması gerektiği için öyle demiştir...Emin ol böyle demek onun zoruna gitmiştir.

0|0
    0|0
    • bilemedim bir türlü pek çok erkek bir erkek birinden gerçekten hoşlanıyorsa hayatta ona seni kardeşim olarak görüyorum demez diyor.ben de bunun böyle olup olmadığına emin olmak istiyorum.ben ondan çok hoşlanıyorum ama uzak kalmak için seni abim yerine koyuyorum diyorum.kızlar bunu yapıyor ama erkekler yapmaz diyorlar.

• Erkekler neden yapmasın ki ? O da biliyordur belki umudunu kesmiştir .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...