Ailesinden sıkıntılı olanlar

Evdekiler çekilmez bir hal aldı. Hiç anlaşamıyoruz artık eskisi gibi değiliz. Bu duruma çok üzülüyorum. Annem ve babam çok değişti. Gerçek anlamda değiştiler yani. Babam eskiden dünyanın en kibar ama aynı zamanda en sert adamıydı kimseye eyvallahı yoktu şimdi kendisini saymayan kardeşlerine filan yağcılık peşinde sırf işin ucunda para var diye. Ben babamı böyle bilmezdim. Annemde aynı şekilde. Kendilerine zerre faydası olmayan akrabalarını başının üstünde taşıyor. Ama aynı ilgiyi çocuklarına göstermiyorlar. Liseyi açıktan okuyorum Şu an ve çocuk tiyatrosunda çalışıyorum aynı zamanda. Yani şehir dışına gitme şansım yok şuan. Arkadaşlarımda kalsam nereye kadar? Hem başkasının evinde rahat uyuyamıyorum. Ne yapacağımı şaşırdım. Güvende hissettiğiniz yerin artık eskisi gibi olmaması çok berbat bir duygu.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• anne baban ne kadar kötü olursa olsun senin kötülüğünü isteyecek kadar kötü olamazlar onun için arkadaşının evinde kalmak çok yanlış senin evin babanın yanidır ha ilerde evlenir gidersin o ayrı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eewweet haklısın onların şuan yaptığı sana göre yanlış ama onlara göre doğru ve gerçeğe gözünü açacak olursun en doğrusunu şu an yapyr tabi para için yapılan ayrıdır

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap geçmez bu durum taki evlenene ya da üniverssiteye gidene kadar.

0|0
    0|0
  • Kendince karar almadan bir teyzen veya yakin bir akraban varsa danış yoksa sonu kötü bitiyor bu düşüncelerin.

0|0
    0|0
  • sen kalabildin kadar kal evinde dışarda daha tehlikede olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Artık eskisi gibi değiliz annem babam değişti diyorsun ama değişim tek taraflı olmaz.. Onlarla beraber sen de değişmişsindir mutlaka ki yaşanan her sıkıntı da gitmeyi düşünmek sağlıklı bir düşünce değil ileride evlendiğin insanla da sorun yaşadığında gitmek istersin. Ailenle konuşmanı tavsiye ederim ve onları da gerçekten dinle

0|0
    0|0
  • Tatlı hallerini aklına getir ve kafanda o şekilde canlandır ,gıcık olduğun o durumlarda ya sabır çek ve düzmeleri için hep dua et.Emin ol bir gün inşallah sonuç alacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...