Fenerbahçe suçlu mu suçsuz mu?

KÜMEYE KÜMEYE fenerbahçe kümeye !

Şike yaptığı belirlenen ve hala şike yapmadığını söyleyen ve kendilerinjn suçsuz olduğunu her yerde dile getiren fenerbahçe ye kim. yaptıklarının cezasını vericek ?

Fenerbahçe SUÇLU mu suçsuz mu?

Güncellemeler:
Yanliz cogu cevap verdikten sonra engelliyo. Heralde duyacaklari zorlarina gidiyo yazdiklari gibi engelleyip kendilerini hakli gosterneye ugrasiyo.

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Mahsum değiller hiç biri ( tüm takımlar)

0|2
    0|1
  • tabiki suçlu...bankasyaya gitmeli

2|4
    2|4
  • Başka takım tutuyorsunuz diye adaletsiz düşünüyorsunuz. Kendi takımınızın başına gelse aynı şeyler olacaktı. Bu durumda işin içine takımlardaki ayrılık girmemeli. Gereğinden fazla aşağılıyoruz Fenerbahçe'yi. Sırf rakip takım diye. Ben bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'nin tarafını tutuyorum bu işte. Tarafını tutmasanız da çok konuşmamalısınız. Kavgaya gerek yok. Bu bir oyun. Kavga çıkartarak daha itici oluyorsunuz.

0|2
    0|1
  • Bütün takımlar şike yapmıştır. Ama kabak FB'nin başına patladı.

1|3
    1|1
  • Fenerbahce <3

0|5
    2|2
  • Bankasya'ya gidelim; değişiklik olur :P

0|1
    0|2
  • andreacık, böyle tartışmalar sataşmalar tarihte kaldı, kop bunlardan :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir soruyu dahi TARAFSIZ soramıyorsun!

Gözünü FENERBAHÇE kini bürümüş!

Aynı davada FENERBAHÇE dışında 7 takımın daha adı geçiyor onları neden konuşmuyorsunuz?

Bjk, Ts, MİY, İBB Sivasspor, Manisaspor, Giresunspor bunları neden yazmıyorsun?

.

Bak tarafsızlık böyle olur...

Ben FENERBAHÇE'liyim. Takımımın suçlu olduğuna inanmıyorum!

Eğer suça bulaşmış ise küme düşürülsün ama sadece FENERBAHÇE değil şikede adı geçen diğer 7 takım da düşürülsün.

Adalet, yargılama varsa bu sadece FENERBAHÇE'ye değil tüm takımlara uygulanmalı.

3|2
    1|1
    • İddianameyi okumadığın her kelimenden belli.

Adı geçen tüm takımlar şike-teşvik yapmak, yaptırmak ile suçlanıyor.

Bjk kupayı iade mi etti? Güldürme beni kupa h�l� bjkta.

Bu işler öyle boş konuşmakla olmuyor arkadaş!

Gece yarılarına kadar Erman toroğlu izleyeceğine aç, oku, kendin öğren, kendin yorum yap!

• Seninle her türlü bu konuyu tartışıp alt edebilirim ama senin sorunun şike soruşturması değil FENERBAHÇE düşmanlığı.

Öncelikle hepimizin bu toprağın evladı olduğunu unutmayacaksın.

Sarı-Lacivert, Sarı-Kırmızı, Siyah-Beyaz, Bordo-Mavi, Yeşil-Beyaz diye ayırmayacaksın.

Düşmanca tavır takınmayacaksın!

Yani adam olacaksın.

• fener küme düşerse siz aç kalırsınz olm babanıza hiyanet etmeyin akıllı olun

3|4
    2|4
  • belki çoğu takım masum değil bilemiyorum, ama hepsinden çok, yani en çok fener suçlu, kabul etmeyen gidip kumda oynasın, gerçekler acıtır. bank asya'ya gidip temizlenmeliler tıpkı italyan devi juventus ve fiorentina gibi ve geçen sezonki şaibeli şampiyonluğu federasyona iade etmeliler. işte o zaman en azından onurlu bi takım olduğunu herkese gösterebilirler. ayrıca sadece fener değil şikeye adı karışan bütün takımlar ligden çekilmeliler. ama hala inkar ediyorlar bende Allah'a havale ediyorum ve diyorum ki, Allah'ım adalet neyse işte onu bütün Türkiye'ye göster...

0|0
    0|2
  • fenerle kimse basa cıkmaaz su halde bile kafa kafayız baska klüpler cokdan topu dikmiştii

1|1
    2|1
    • 1. kim hatirlatmama gerek yok sanirim

• Yok evime koymadim ama Muzemizde duruyo istersen git gel

• ohhh sen ergenmisin dostum bee üff keske önceden baksaydım nese sana iyi günler ha bi ara giderim klübün kumbarasınada para atarımm malum sen hatırlamassın gs son 20 senedir tersoo

• ulan suçluysak gideriz ! bakalım 1 sene bizsiz nası oluyomuş lig, eğlencesi, heyecanı kalıyo mu !? biz bi sene gidelim alnımızın akıyla çıkalım bi dahaki sene gene şampiyon oluruz !

0|1
    1|1
  • Fenerbahçe<3

Suçlu en az diğer takımlar kadar.

1|1
    2|2
  • bunu UEFA belirleyecek federasyon başkanı fener sevgisiyle yaktı kendini :)

1|1
    1|2
  • potansiyel suçlu:))

0|1
    0|1
  • bırakalım mahkeme süreci belirlesin bunu ben beşiktaşlıyım ama mahkemeye saygı duymak zorundayım ahkam kesmek doğru değil

0|1
    0|0
  • Şike yaptığı aşikar da küme düşürmek saçmalık... -30 ceza versinler daha iyi. Küme düşerse 2.ligin dengesini bozar.

0|0
    1|2
    • aşikar mı ? yanlarında mıydın yoksa erman toroğlumu ikna etti ...

• Erman Toroğlu ikna etti.

• neyse cihan kamerde iknaların tersine ikna etmiştir o zaman .. o gece süt dökmüş kedi gibi kem ledi kümledi durdu erman...

Yükleniyor...