Otobüs Kuyruğu ve Yeni Üniversiteliler...

Arkadaş bu kadar vurdumduymazlık olamaz... Üniversitede otobüs kuyruğundayız onlarca kişi sırada bekliyor tam bana geldi otobüs durdu yeni otobüsün gelmesini bekliyorum otobüs geldi tam bineceğim kızın teki binadan çıktı hiç sıra yokmuş gibi hopp önüme geçti otobüse biniyor kolundan tuttum burdaki insanlar sence neden bekliyor dedim tepki vermedi hala binmeye çalışıyor arkadaşım saf mısın diyorum yüzüme bakıyor sonra taa arkadan birileri geldi kızı linç edecekler neymiş efendim birinci sınıfmış bilmiyormuş .. salak mısın onca insan durakta neyi bekliyor olabilir... var mıböyle şeylerle karşılaşanınız dövmesekte ne yapsak..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• buldun çömezi bas fırçayı ablası :))

0|0
    0|0
    • Bunun çömezlikle alakası yok ki saygıyla ahlakla alakası var . Gelip sorsa herkes söylerdi ona ve eminim ki biliyordur bu düzeni ..

Bizde çömez olduk ama böyle olmadık =)

• binlerce kişinin arasından o kızı bir daha görme olasılığım çooook düşük ...

• denk gelirsen demiştim.dünya küçük derler.sen hangi ünidesin?

Erkekler Ne Diyor 3

• Haksızsın. Kız arkadan yeni gelmiş. Ona öncelik vermelisin.. O daha yeni. Yaptığın büyük ayıp olmuş.

0|0
    1|0
    • Ne münasebet bir kilometre kuyruk var hanımefendi dersinden yeni çıktı gelmiş onca sırayı hiçe sayıp binecek.. Sorsaydı söylerdi herkes ayıbı ben değil o yaptı..

• Takılıyorum be tabi o haksız :D Ben olsam kolundan tutunca direk geri çeker atardım onu kendim binerdim

• Takıldığın konuya bak, birde gelmişsin bunun için bu kadar yazı yazmışsın, derste bu kadar not yazmazsın gidipte. Çocukluk...

0|0
    1|0
    • Sana ne arkadaşım yorum yapmak zorunda değilsin... millet yatakodası fantezilerini başka bölümde açıyor git sen onları oku.

• oldu abi :D

• Anlaştık abla :)

• polis çağır

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yol saçını başını

0|0
    0|0
    • Bana sıra gelene kadar kimler yolacaktı.. ya tamam bilmiyorsun sor soramıyorsun söylüyoruz git arkaya sıraya geç hala binmeye çalışıyr hasta ya.

• Saf de geç işte.. bunlarla tek tek uğraşmaya çıksan baş edilmez.

0|0
    0|0
  • oda iyiymiş. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...