Şu anın sorunları, gelecek kaygıları.. Çok karışık bir baksanız?

Merhaba arkadaşlar ben lise son öğrencisiyim.Bir yandan iri olan burnum yüzünden alay konusuyum, bir yandan boy ve kilo yetersizliğimden dolayı alay konusuyum, başka bir yandan sınava hazırlanıyorum, işin daha da ilerisini düşünüp acaba hukuk fakültesini kazanıp bitirdikten sonra iş bulamazsam diye bir telaş sardı.Sırf bu yüzden başka mesleklere de bakıyorum arada.Şu an hukuk mezunlarının forumlardaki yazılarını okudukça içim kararıyor.İşsiz kalmaktan korkuyorum ilerde.Kafam bu kadar karışıkken hangi birine yetişeceğimi bilemiyorum.

Güncellemeler:
Bu siteyi 1 yıl önce kullanıyodum.O zamanlar bir soru sorulduğunda 7-8 kişi cevap veriyodu.Bu yıl tekrar döndüm.Ne sorsam en fazla 4 kişi cevaplıyo o da nadiren.Ki şuan sadece 1 kişi cevaplamış.1 yılda ne oldu bu sitede.

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• anı yaşamaya bak dostum ^_^

0|0
    0|0
    • Ama şöyle bişey de var.Özellikle şu 5 yıl içindeki yapacağım her türlü şey geleceğim konusunda beni yükseltecek.O yüzden hayatımı istediğim düzeye çıkarmak için bişeyler yapmak istiyorum.

• üniyi kazan ohalde..

• Ama hem şuanki sorunlar hem gelecek kaygısı benim yolumda engel.Bi yandan o diğer yandan o çıkıyo önüme.Aklım çok karışıyo ve herhangi bişeye yönelemiyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...