Bu kızın kişiliği değişmeyecek mi ?

26 yaşında çıtı pıtı bir kız. Davranışları da fiziği de 20 gibi.. Ama bazı davranışları sanki evlenmiş çocuk yapmış bir bayanın ki gibi. Mesela güzel olduğu halde resim çektirmeyi çok sevmiyor.. Çektirse de emanet duruyor, böyle kendini göstermiyor, put gibi..

Sosyal platformları kullanmıyor.. Aksine ben kullanmasını istiyorum.. Watsapp'de mesela profil resmini gidip çirkin kızların kendilerini göstermemek için yaptığı gibi çizgi film karakteri yapıyor.. Söylüyorum kendi resmini eklesene diye, benden hep bir şeyler isteme diye çıkışıyor.

Onun diğer çoğu kızlar gibi olmasını istiyorum. Instagramda resimler eklemesini, eğlenmesini, hayatı yaşamasını, arkadaşlarıyla sürekli takılmasını vs. Kısacası sadece hayatını benle kısıtlamamasını istiyorum. Belki diğer dediğim şeyleri yapsa bir süre sonra canım sıkılacak ve diyeceğim ki bu kadar resim ekleme internete bu kadar şey olma vs...

Ben karşımda işi gücü sadece benle birlikte olmayı isteyen bir kız görmek istemiyorum. Dediğimi anlatabildim sanırm. ne yapacağım bilmiyorum da.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Belirli bir yastan sonra kisilik pek degismiyor sadece empati kurma kabiliyeti olur. Bir insani nasil oldugu gibi seveceb kabullenecen ;) yoksa onu degistirmeye kalkarsan sevdin hoslandin kisilikten cikar taniyanazsin ilk etapta sevdin etkilendin insandan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen belanı istyn bence .daha ne istyn işte

0|0
    0|0
  • herşeyi geçtim de,eglenceden asıt olarak sosyal platformları görmene takıldım ben,

0|0
    0|0
  • valla burda sankı kendımı okudum ya.)benım facebook,watsappım bılem yok.)bende 26yasındayım.)20gorunuyorum ve resım çekılmeyı sevmıyorum.)napalım yanı oraya buraya resım eklemedık kendımızı elaleme gostermeyı sevmıyoruz dıye nekadar degersızlestırıyosun ya.o demekkı bole mutlu.eglenmek etmek sanal alemde mı oluyo ya

0|0
    0|0
    • Herkes böyle olunca tam tersini görünce değişik hissediyorum. Sanki nornal insanlardan farklı bir kusuru varmış da onlar gibi değil gibi hissettiriyor bana. Sanki çirkin bir kız da...

• sen resmen kaşının altına gözü var dıye bahane buluyosun ya.ha desenkı bana normal hayatta hiç arkadası yok tek benle goruşuyo falan onu anlarım.ama bunlar çok basit şeylr.ve bır çok çiftin kavga ettıgı şeyler.sen bılmıyomusunkı bı çok erkek buralarda profıl resmını begenıp kızlara musallat oluyo.herkesden bırakda bı farkı olsun.bende aynı oyleyım.hatta benım yok bıle bole sayfalarım.ama özguvenım yuksektır.sanal alem nedırkı ya.nıye kendımı gosterme çabası içine gıreyımkı.

• inş o kız deişir ve seni aldatır .. sen gördüğüm en salak erkeksn

0|0
    0|0
  • hem bol bol resim ekleyenlere kaşar diyosunuz hemde eklemeyenler eklesin diye uğraşıyorsunuz. bulmussun işte iyi birini sende na karşı samimi ve sıcakdavran gerisi gelecektir evlilik falan yani.

0|0
    0|0
    • Öyle bol bol resim eklemesinde değilim ben.. Öyle de istemem zaten. Normal standart bir şey istiyorum ben. Etrafımdaki kızlar gibi.. Hepsinin tonla resmi yok ama face e giriyorlar, resim ekliyorlar arada. Öyle abartı bir şey beklemiyorum ben. Benim temelde yatan sorunum kendini hayattan soyutluyor gibi gösteriyor. Facebookta 1 resim ekli, arkadaşları yok ekli. Tek bana arada bakmak için açmış.. Böyle nasıl diyim sanki çok çirkin bir kız da kendini soyutluyor bazı şeylerden

• belki bunalımda işi gücü vs iyi değildir.

Erkekler Ne Diyor 2

• seni çok iyi anladım kardeşim kesinlikle haklısın devam et bence..

0|0
    0|0
  • Demek ki o da böyle biri değiştiremezsin kolay kolay

0|0
    0|0
Yükleniyor...