Kızlar bir arkadaş grubunda hoşlandığım kıza değilde arkadaşına ilgi gösterirsem kayıpmı ederim ?

Yani yeni tanıstığım arkadaşlar var ama hoşlandığım kıza anlamasın diye ilgi göstermiyorum arkadasına gösteriyorum biraz oda bunu yanlış anlarda biliyorum ama çokmu sey kaybederim bu yaptığım yanlışla ?

Neden yaklasamadığımıda söyliyeyim kıza yaklasırsam kaçar diye korkuyorum ama böyle anlamıyınca sıkıntı yok kaybetmekten korkuyorum yani

• Evet kaybedersin
    100% (3)100% (2)100% (5)Oy Ver
  • Hayır kaybetmessin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Öyle saçmalık olur mu yahu! Ben olsam bu davranışı sergileyen bir erkekten uzaklaşırım.

0|0
    0|0
    • Peki bunu o yanlış anlamasın ona asılıyor gibi durmamk için yapıyorum malum kızlar ilgi gösterince asılıyor olarak anlıyor kaybetmemk için

• Tamam teşekkür ederim mesafeli ilgili davraanayım yani :)

• Aynen öyle, ilgi göster, ama aradaki mesafeyi de unutma ;) Bol şanslar :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Amacın kızı tavlamak onla çıkmak değilmi o zaman niye arkadaşını tavlamaya çalışıyosun anlayamadım bu kızı direk senden soğutur.Birkere arkadaşımlaydı bu der seni düşünmez bile daha.yaklaşırsam kaçar diyosun asıl böyle kaçar.En azından bir şansını dene olmazsa o zaman arkadaşını tavlarsın =)

0|0
    0|0
    • Peki hoşlandığını nasıl anlıcam daha tanısalı cok yeni oldu

• biraz sabret her türlü anlarsın bakışlarından bile.Bakarsın onunda sana karşı ufakda olsa bir ilgisi varsa o zaman açılırsın reddetmez kesinlikle zaten.

• Teşekkür ederim ozaman o süre içinde arkadasına yaklasmayayım

• Kaybetmekten korkuyorsun ama böyle yapınca da bile bile kaybediyorsun yani garip :D

0|0
    0|0
    • nasıl diyim ona kısaaca asıldığımı anlamasın diye sürekli arkadaşıyla konusuyorum ama hatanın daha büyüğünü yapıyorm galiba :)

• evet biraz öyle oluyor. daha fazla devam etme bence. çünkü kız ondan hoşlandığını filan düşünür hoşlanıyorsa bile aranıza girmek istemez

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...