Rüyada görülen şeylerin gerçek hayatta yaşanmaları ...

Arkadaşlar bugün gördüğün bir rüya üzerine araştırma yaparken böyle bir yazıya rastladım. 'Sabaha doğru görülen (Sabahlari 4-5 arası görülen)rüyalar 3 gün ile 2 ay arasında gercek olur. Gündüz (Sabahlari saat 10 -11 arası)görülen rüyalar 15 ila 30 gün icinde gercek olur .' Sizce bu ne denli doğrudur. böyle bir şey yaşadınız mı ? Yani rüyada bir olay görüp ardından zaman geçince o olayı gerçek hayatta yaşayanınız oldu mu ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de dejavu olayının yansımasıdır bu dediğin :)

Hani bişey yaşarız da " ya ben bunu daha önce biliyodum sanki" gibi olursun ya, bence böyledir..

Fakat gerçekleşen rüyalarda vardır, işaret rüyalarda vardır, düşüncelerle oluşmuş hayali şeyler de olabilir..

Türlü türlü yanii

Yaşadıgım oldu bir kaç kez fakat nadiren...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu herhangi bir şekilde kanıtlanamaz. Bilimin insanlar hakkında henüz çözemediği konulardan başlıcaları ruh, beyin ve rüyalardır.

Allah bazen bazı şeyleri dolaylı yolla insana gösterir. Rüyalar hayri ya da şerri olmak üzre ikiye ayrılır. Bazılarını şeytan kurgular.

Yani kesin bir kanı olmamakla birlikte dediğin mümkün. Şahsen bir kaç kere yaşadım. Ama 'şu saatler arası gördüklerin, şu sürede gerçekleşir' lafı kesinliği imkansız bir cümledir.

0|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmedi :) Gelen varsa haber versin :)

0|0
    0|0
  • Ben 2 sene evvel gordugum ruyayi gercek hayatta gordum. Illaki olacak diye birseyde yok. Istisnalar olabilir.

0|0
    0|0
  • hıkaye bunlar rüya ıle amel olmaz sadece rahmanı rüyalar gerçek olur oda böyle gun bıcerek saat dk ıle bellı omaz

0|0
    0|0
  • Sana kimse demedimi sen şizofrensin diye ben söyleyim o zaman.

1|0
    0|0
  • yok öyle bişey yahu inanmayın böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Benimkiler gerçek olsaydı ohoooooo şuanda burda bunları yazıyor olmazdım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Rüyalarımı bile hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • sabaha doğru olanlar için katılıyorum sana evet

0|0
    0|0
  • çoğunlukla olur ama hiç öyle bişey duymamıştım

0|0
    0|0
  • önceleri o gün için gerçekleşen rüyaları görürdüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...