Mekik ile ne kadar sürede karin kası yapılır?

mekik ile ne kadar sürede karin kası yapılır? Ne kadar calismam gerek

Güncellemeler:
Bisiklet sürmek zayıflatırmı göbeğimi eritirmi

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kası yapmaktan kastın karın kaslarının ortaya çıkmasıysa bunun bir hareketle ilgisi yok. Fiziksel yapınla ilgili. Zayıf mısın? Kilolu musun? Daha önce spor yaptın mı? gibi soruları cevaplaman gerek. Kiloluysan istediğin kadar çalış karın kasın yağın altında kalır gözükmez.

0|1
    0|0
    • Az bise göbegim var yalniz galiba bölgesel yaglanma var cunku zayifladim ama gobek kaldi alt bölgede

• Kendimi yormammi lazim

• Yormak değil mesele kardiyovasküler kısaca kardiyo egzersizleri yapmak. Yani kalp ritminin arttığı egzersizler. Aerobik egzersizler nefesinin kesilmediği yani koşmak değil nefesini normal alabilidğin ama kalp ritmini arttıran örneğin hızlı yürümek gibi.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Karın kası salonda değil mutfakta yapılır. He 180 boyun 60 kilon varsa o ayrı. Adam akıllı bir vücut ve karından bahsediyorum.

0|0
    0|0
  • Mekik ile karin kasi yapamazsin knee raise.hanging lef raise.ab crunch bu yazdigim hareketleri arastir bunlar ile 2 ayda gelisme saglarsin benim takimda kullandigim haraketler.

0|0
    0|0
  • ben 15 gün yapınca belirginleşiyor . kişiden kişiye görr değişiyor sanırım

0|0
    0|0
  • 3-4 ayda belirginleşir tabi günde 500 çekersen

0|0
    0|0
  • mekıkle alakası yok hemen hemen. yağ oranın yuzde 10un altında olması lazım yanı yemege dıkkat edıp cardıo yapcan

0|0
    0|0
Yükleniyor...