Nasıl biri ile evlenmek isterdiniz?

özellikle erkelere soruyorum evlenmek istediğiniz bi kızın özellerikleri davranışları dış görünüşünün nasıl olmasını isterdiniz ailenizle tanıştırmak istediğiniz bi kızın özellikleri ne olmayı bi kız hangi yönüyle bir erkeği etkiler

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1,55 - 1,70 boylarında olsun.

Hafiften balık etli ve beyaz tenli olsun.

Mümkünse Trakyalı olsun. Memleketimin kızını isterim.

Üniversite mezunu olsun.

Aile bağlarına değer veren birisi olsun.

Böyle cıvıl cıvıl, bıcır bıcır yerinde duramayan bir tip olsun.

Yazayım mı daha? :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• erkeğe itaatkar olacak. şirin olacak. allahtan korkacak. hava atmayacak. kasmayacak kendini. ne isterse giyebilir karışmam kıskanmam sevinirim süslü bakımlı olacak. erkeğini kırmayacak elinde tutmasını bilecek. tatlı dilli olacak. erkek çocuk gibidir onu anlayacak. bunlar olmazsa doğaya aykırıdır kavga gürültü ve boşanma olur. günümüz böyle.

0|0
    0|0
  • her topalın bir kör alıcısı vardır yaaa, ben o düşünce ile yaklaşıyorum. hani mesela samimi dürüst olsun da, yeter

0|0
    0|0
  • sizin istediğiniz gibi dürüst samimi yalansız:)

0|0
    0|0
  • Kendini bilen,sadık,güvenilir

0|0
    0|0
  • güzel ahlaklı,sadık ve sonsuza kadar bana ait olan birini isterim

0|0
    0|0
  • Dürüst ilgili bilgili cesur sahiplenici temiz vb çok şey istedim heralde :)

0|0
    0|0
  • kalbi günahlara kapalı insan olması kafii dir. hayırlısı tabi.

0|0
    0|0
  • KAPALI eli ayağı düzgün bir ev kızı ile

0|0
    0|1
    • kapalı olması senin için ne ifade eder peki

• zor bi zoru insanına göre değişir ama ne biliyim onlara biraz daha meylim var

• insan gibi bi insan ALLAHtan korkan kuldan utanan bir insan evladi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sempatik,komik,eli yüzü düzgün,merhametli,saygılı,beni seven,ne çok romantik ne odun olmayan,zevk sahibi biri olması yeterli.Parası,dini,ırkı vs.. hiç önemli değil.

0|0
    0|0
  • Parası olsun sadık olsun yaksıklı olsun bır dedıgımı ıkı etmesın yemeklerı o yapsın durust olsun yalan soylemesın ımm sonra kısılıgı yerınde oturaklı olsun fazla duygusal olmasın fazla odunda olmasın mumkunse romantık erkek tercıh edılır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...