Bir hikayeydi bizimkisi; aşktan öte, tutku gibi, başlamadan bitti her şey

merhaba bayan ve bay arkadaşlar

sizlere sormak istiyorum; öncelikle anlatayım;

yasim 18 kutahya da yasiyorum

sözünü ettigim arkadas da benden 1 yas kucum yani 1996 doğumlu.

Bir kiz arkadaşla 2 yil once okulun voleybol takımında karşılaştık ve 1 hafta sonra ismini sordum ve ismimi soyledim el sıkıştk sadece. bakış vb hicbir sey olmadi. aramız iyiydi gitgide iyiye gidiyordu derken biz birlikte daha cok zaman gecirmeye basladik. aramizda aşk veya sevgili bu tür konular hicbir zaman gecmedi.

sonra kutuphanede karsilastik okulun. ve sohbet ettik ne tür kitaplar okuduğumuzu konustuk..

sonra ayni takkma girdik ve birlikte basarili isler cikardik. neyse efendim ben sabahci o ogleci oldugumuz icin aksamlari okuldan ciktiginda karanlik oluyordu ve direkt evine gidiyordu. 1 ay kadar görüşemedik.

iki insanın arasinda ne olursa olsun veya hicbir sey olmasa dahi araya sogukluk girdi mi bir kez gidiyor iste...

neyse biz bir iki sefer karsilastik ama soguk oldu dedigim gibi. beni unutmuş olmali ki , konuştuğumuzda ismimi söylemeden animsamadi.

sonra bir gün okula gelmiştim onu gormek icin. ders saatinde okuldan ayrıldığını gördüm elinde cantasi ile.

Hızlı bir sekilde yürüyordu ve havanın soğuk olmasina ragmen montu elinde gidiyordu.

okul kapisinda dogru yürürken ben de kapidan girerken tam o sirada karşılaştık. aramiz 50 santim vardi ve bu bir saniye sürdü. dedigim gibi cok Üzgün bir yuz ifadesk vardı.

Hiçbirşey soylemedi o gun aramızda hicbir konusma gecmemişti.

sonradan anladim ki okuldan ayriliyormus.

bir gun tum cesaretimi topladim ve sinifina gittim. sinifindaki kisilere sordum 'nerede' diye baska bir ile gittigini öğrendim.

tabi aradan zaman geçti. sonra hem onun hem de benim cok samimi oldugumuz bir ortak arkadasimiz vardı ona sordum dedim ki:

- arkadas nerde ne yapiyor nasil, filan. erzurum a gittigini ogrendim.

arkadas normalde gecen yil usak tan gelmisti ve sanirim memleketi de orasiydi.

ahh sormadım... zaman zaman konuşuyorduk spor salonunda o zamanlar ogrenmistim kardeşi ve bir ağabeyi varmış. abisi parfümcu gibi bir yerde calisiyormis kardesi de kucuk okuyormus.

her neyse

aradan zaman gecti.

bu anlatacaklarim olayin üzerinden 1 yila yakin bir süre geçtikten sonra yaşadıklarımdir.

---------

her yerde onun sesini duyar gibiydim, sanki her an cikip gelecek gibiydi. okulun yanindaki köşede bekliyordum bazen saatler boyu cikis saatini bekliyordum ama herkes gidiyordu o yoktu.

kaldirimda da yurusem onun sac rengi gibi olan her kizin omzuna dokunup onun ismini soylemek icimden geliyordu.

her gun, her gece (özellikle gece cunku geceleri kimse agladigimi göremiyordu)

agliyordm onu bekliyordum.

üstelik gittikten 1 ay sonra tel. no.su da iptal olmuştu fceden de ceval vermiyordu zaten.

bir kiz görsem o aklıma geliyordu , cok kotu durumdaydim,

smdi unuttm diyebilirim, onla ilgili hiçbir sey hatirlamiyorum desem yeridir.

ama beni uzen sey ne bilior musun?!

onunla bir veda bile edemedik...

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR 43 YAZDIM CUNKU KÜTAHYA LIYIM VE YASIM DA 18 MESAJIN BASINDA BUNU BELIRTTIM
neden kimse cevap vermiyo

sadece 1 kişi
heeeyyy
bugün düğün davetiyesini gördüm onun

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Valla oturdum okudum , üzüldüm. Ama tamamiyle unuttuğunu desen bile veda etmeye bile özlem duyuyorsun. Sil at kafandan... AMA İYİCE AT...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üsendım ama aksam okuycaammm

0|0
    0|0
  • üşenmedim okudum...

zaman herşeyin ilacı diyorum..neleri unutup yürümeye devam ediyoruz...

0|0
    0|1
    • cevap icin Teşekkürler.

ayrica okudugunuz icin de tesekkurler...

zamana mi birakmami oneriyorsunuz ?

• tamam özrünü kabul ettim arkadaşım:)

• nden cevap vermiyorsun artik ya kotu bir sey mi dedim farkında olmadan

Erkekler Ne Diyor 1

• okumadım ama boşver ya takma :d D:

0|0
    1|0
Yükleniyor...