Karım Beni Aldatıyor Ne Yapmaliyim

Belki hepinize atmış olduğum çok saçma gelecek. Ama ben size yaşadığım gerçekleri anlatıyorum ibret alınsın diye! İsmim Hakan, 25 yaşında Izmir ilinde devlet memuruyum. 2 senelik evli olduğum karım beni aldatmaya yönelik işler çeviriyor. Yani hayatında bir başkasının olduğunu biliyorum ama suç üstü yakalamak için susuyorum. Ben işteyken genelde hep internet başında okey sitelerine giriyor. Bende canı sıkılmasın diye hiç bir zaman interneti kestirmeyi düşünmedim. Eğlensin vaktini en güzel şekilde geçirsin dedim. Herhalde en büyük suçlu benim gibime geliyor.

Neyse bir gün ben işten erken saat çıktım karımın beklediği saatten 2 saat öncesi geldim. Neyse ben kapıyı süpriz yapmak için sessizce açtım. Baktım yatak odasında bilgisayar başında ama biriyle telefonda konuşuyor. O esnada ayakkabımı çıkarırken sesi duydu hemen teli kapadı. Kiminle konuştuğunu sorduğumda bana kuaförden sıra aldığını söyledi. Hiç inandırıcı gelmedi ama sustum ses etmedim.

Aklıma şeytanca planlar geldi ve gece ben bilgisayara trojan programını kurdum. Hani bilirsiniz bu program konuşulanları kaydeder ve bir dosya halinde bilgisayara kopyalar. Karım olacak insanı takip etmek için mecburen bu yola başvurdum. Sonra ertesi gün eve geldim ve direk bilgisayarı açıp hemen ne konuştuklarını okumaya başladım. Ama bir erkekle değilde tanıdığı bir bayanla konuşmuştu. Kadınla konuştukları beni aldattığını açık şekilde gözler önüne seriyordu. Ben o sinirle kalkıp ağzını burnunu kıracaktım ama susmayı tercih ettim. Çünkü beni kiminle aldattığını öğrenmek istiyorum.

Onların aracılığını kim yapıyor, lafları kim getirip götüyor o insanıda öğreneyim istiyorum. Peki, şimdi arkadaşlar ben bütün gerçekleri ortaya çıkardığımda bu kadını ve o kalleş insanları ne yapayım? 1 tane 7 aylik çocuğumda var! Lütfen biriniz bana akıl verin yoksa çıldıracağım bu gidişte. :( Ben eşek gibi çalışıp ekmek getirmeue çalışıyorum. Bana yapılan haksızlığa hatta şerefsizliğe ve namussuzluğa bak. Bu dünyada hep iyiler mi kaybetmeye mahkum? Of çıldırmak elde değil, bu itirafı yaparken bile utanıyorum.

0|1
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Sakın kardeşim,ilk iş çocuğu gezmeye diye çıkartıp DNA testi yaptırt.Okuduğun bir işe yaramaz,taşınabilir harddiske kaydet yazışmalarını.Eve de ufak bir kamera yerleştir ama sakın yatak odanıza koyma.Pc nin bulunduğu yere koy.Son olarak kesinlikle çocuğunu düşün,ileride annesiz babasız kalmasın.Allah yar ve yardımcın olsun.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çocuğuda al boşa

0|1
    0|1
  • boşver arkadaşım eşin kaybetmiş ben de aldatıldım o yüzden neler hissettiğini anlıyorum. boşverip hayatına devam etmekten başka çare yok

1|0
    0|0
  • kotu olan herseyı cıkart aklından ve bebegıne sahıp cık karını sevıyorsan bebegınden esselli al derim ama kırıp dokmekle sadece sana zarar gelır emın olabılırsın .. allaha havale et o en ıyısını gosterır ..

1|0
    0|0
  • seni sevmiomş evlenrken kesn.. 2 snelk bir evlilktebnların olması sçma.

1|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun :( çok üzüldüm bunlar duyuyorum evlenmek ten vazgeciyorum

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kardeşim. Bence kendisiyle konuşmadan bişey yapma

1|1
    0|0
  • Severek mi eblendiniz.. Bir kadın ne olursa olsun sevsin veya sevmesin kocasının soyadına ve o çocuğuna layık olmalı.. Yediği ekmek insanı kör eder utanır ya..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Arkadaşım ne denir bilmiyorum. Ama gidişatın iyi yönde değil. Bilip de yeni bir takım bilgilere ulaşmak adına beklemenin sonu hayırlı olmaz. Eğer okuduğun yazışmalardan bir yanlış anlaşılma ihtimali hiç yoksa eğer oturup konuş. Fakat kavga etmeye, ayrılmaya yönelik değil olayı anlamaya ve olayın çözümüne ilişkin bir tarzda. Genel yaşantınızda bir problem yok ve bu olay yüzünden bu hale geldiysen özellikle mutlaka çözüme odaklan. Kızgınlıkla telafisi mümkün olmayan hatalar yapma. Bu basit bir yorum. Yaşayanı sensin biliyorum. Ama hak verirsin ki süreç ve olayların seyri hakkında bilgimiz yok.

1|0
    0|0
  • Kardeşim dna testi yaptır ilk ondan emin ol, eğer çocuk seninse, en yakın akrabana 4 ila 6 ay arası çocuğu emanet et. ileride yüzüne tükürüp sen nasıl adamsın dememesi için karının ayağına sık, adamın suçu yok kahbelik senin karında. Elindeki kanırlarla birlikte boşanma davası aç, hem boşanırsın hem namus meselesine girdiğinden elindede kanıt olduğundan cezai indirime girer. 3 5 ay yatarsın içerdede adam derler dışarı çıktımmıda insanların yüzüne bakacak yüzün olur. Mahkeme zaten evladınıda sana verir yaşın genç birdaha evlenirsin. Karıyı öldürma ama ayaktan vur sakat kalsın. Ayrıca sendede ne geniş sinir sistemi varmış bunu buraya yazıyosunda cevap arıyosun bayağı bir ilginç.

0|2
    1|0
  • Her evli erkek bu boku yiyor ben aldatmsdim diyenlerin buyuk bir cogunlugu yalan soyler

Peki kariniz bir baskasiyla bunu yaptiginda suc kkmde sence

2|1
    0|1
  • valla dostum bekle sabret herseyi kaydet arklı bir yere telefon vb. sonrada al karsına konus aılesıylede konus sende ona de ya normal bosanalım karsılıklı benden birsey ısteme de yoluna bak de güle güle de sakın ama sakın afetme aynısı benim basımada geldi ben affetttim agladı günlerce ama bir zaman sonra yine aynı seyler oluyor. bilgine iyiler kaybediyor ama asıl kaybeden o olucak emin ol

0|1
    0|0
  • vurma kırma öldürme gibi şeyleri çıkar at kafandan bir önce kaybeden sen olursun ve o masum cocuga olan olur. oyuzden emin olduktan sonra direk boşanma davası aç zaten velayeti sana vereceklerdir büyük ihtimal. bende boşanmış anne babanın çocugum tabi aldatma değil bizimkilerin mevzusu farklı ama inan olacaklar o kucukken olması daha iyi cocuk olan biteni anlamadan yetişirse bu onun gelecegi için daha iyi. sen kendini değil evladını dusun derim ben.

0|0
    0|0
  • Diyecek birşey bulamıyorum ne yaparsan yap ama kadına şiddet uygulama haklıyken haksız duruma düşersin başımdan geçti

1|1
    0|0
  • Çocugun olmasa ikisininde kafasına sık derdim ama çocuk ortada kalıyor ama 2side saglam dayagı haketmiş bezbol sopası al 1er kere kafalarına vur hastanelik olup cıksınlar sonra boşanırsın.

0|0
    0|0
  • sevgili arkadaşım aynı sorun bendede var bende senin gibi bakalım ne olacak olayına getirdim ama işler karışmaya başladı

0|0
    0|0
  • 1 erkeğin başına gelebilecek en büyük felaket bu. Allah sana sabır versin kardeşim. Derhal boşanmalısın bundan.

0|0
    1|0
  • Bu yüzden kızlara güvenmiyorum ve evlenmicem ben :/

0|0
    0|0
  • sakın öldürmeyi düşünme kimse için 25-30 yıl yatmaya değmez

0|1
    0|0
  • kesin emin olduktan sonra boşan çaresi yok gibi

0|0
    1|0
  • bu olay ne zaman olmuş ki? şimdi nedir durum acaba

0|0
    0|0
  • valla ben olsam öldürürdüm affetme gibi bir lüksüm yk...

0|0
    2|1
Yükleniyor...