Yaşlanmaktan korkuyor musunuz ve yaşlılığınızı düşünüyor musunuz?

Hiç yaşlılığınızı düşündüğünüz oluyor mu ve yaşlanmaktan korkuyor musunuz ? Beyaz buruş buruş tombik yanaklar,azalmış saçlar,az gören gözler vs ...

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Evet sıklıkla düşünürüm. Az önce arkadaşın işleri için bankadaydık. Yaşlı bir teyzem, iki büklüm işlem yaptıracağım diye uğraşıyordu. Arkadaşım da '' ah be teyzem ne işin var bu kalabalıkta'' gibisinden şeyler söyledi. Yapıştırdım kafasına :D Yarın biz de yaşlandığımızda, iki tane it kopuk serseri '' ah be amca ne işin var kalabalıklarda'' dese hoşuna gider miydi lan ? dedim. Gitmezdi dedi. Kimsenin gitmez. Ama ayet ne diyor ? Yoktan var eden, belirli bir yaşa ve güce ulaştıran, sonra yaşlandıran Allah'tır. Olay bitti :)

1|0
    1|0
  • Korkunun ecele faydası varmı. Tecavüz kacınılmaz ise zevk alamaya bakacaksın.

0|0
    1|0
  • doğduk -büyüdük - yaşlanacaz -ve ölecez ...

Kabullenmek gerek ... her yaşın bir olgunluğu tecrübesi var...

1|0
    0|0
  • Yaşlılığı Düşünmemek, deve kuşu misali başını kuma sommaktan öte birşey değildir. Neticede düşünmeyince yaşlanmayacaksın diye bir kural yok:)

Yaşlılığını düşünmeli ki insan elindekilerin kıymetini bilmeli, hayatın geçici olduğunun farkında olmalı ve yaşlılara gerekli saygıyı ve ilgiyi göstermeli.

1|0
    1|0
  • eet korkuyom,Bi aklıma gelir 1 2 saat moralım berbat olur yaşlanıcam yürümekte zorlancam , yaşlanmadan ölmek bile istiyorum ama ölmektende korkuyorum :) :(

1|0
    1|0
  • yaşlanacağımı sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • umrumda değil yalnız kalmadıktan sonra

1|0
    1|0
  • yaşlanmaktan değilde boş boş geçmesinden korkuyorum yaşların ..

1|1
    1|0
  • Elbet yaşlanır bu beden...saçlar kırlaşır, gözlerde kı heyecan kaybolur zamanla..hayat renklerını yıtırır..onemlı olan gönülün tazelıgıdır..tebessumle karsılamaktır tum bunları...

1|0
    1|0
  • Geleceği merak etmiyorum çünkü gelecek.

1|0
    1|0
  • çok yaşlandım her yerim ağrıyor

1|0
    0|0
  • Düşünmüyorum ama korkmuyorum :) Her yasın bir zevkı vardır hep genç kalınmazki :)

1|0
    1|0
  • oda hayatın bir parçası ne yapacaksın

1|0
    1|0
  • kendinle barışık olduktan sonra neden korkayım ki

1|0
    1|0
  • gelecegi merak etmiyorum zaten kısmetse gelicek :D

1|0
    1|0
  • Korkunun ecele faydası yok.Herkes yaşlanacak.Belkide yaşlanmaya ömrü yetmeyecek.

1|0
    1|0
  • yanında sevdigin birisi varsa her yaş güzel

1|0
    1|0
  • hayır Allah herkese sağlıklı ve mutlu bir yaşlılık nasip etsin.

1|0
    0|0
  • Korkuyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bir gün o günlerde olacak,sadece gençliğe doymuş olarak yaşlanmak ister insan.

2|0
    1|0
  • bazen düşünüyorum tatlı olurum heralde pamuk pamuk :D ama sanki hep böyle çıtır kalıcakmışım hiç yaşlanmıcakmışım gibi geliyo :D

1|0
    1|0
  • Sanki sonsuza kadar aynı yaşta aynı halde kalcakmışım gibi yaşıyorum..ama yaşlanmaktan korkuyorum çok tontiş bir nine olur benden :)

1|0
    0|0
  • korkmuyorumda aslinda sonucta herkes bir gun yaslanicak ama ben hep 17 yasimda kalmak isterdim :)

1|0
    0|0
  • Korkmuyorum ama yaşlanmayı istediğimde söylenemez.

1|0
    1|0
  • Korkunun ecele faydası yoktur, er ya da geç yaşlanacağız:)

1|0
    0|0
  • Hiç aklıma gelmiyo şu an için daha erken diyorum valla :)

1|0
    1|0
  • hemen yaşlanıyım..torunlar felan..güzel şeyler bunlar

1|0
    0|0
  • ben yaşlanmıcam.

1|0
    1|0
  • Düşünüyorum bazen ve korkuyorum yaşlılık zor.

1|0
    1|0
  • Korkmuyorum direk ölmek istiyorum

1|0
    1|0
  • en büyük korkum, diyebilirim, insan bir gün bakılmaya muhtaç yaşlı bir insan olacağını aklına bile getirmiyor... 60 gitmek için iyi bir yaş.

1|0
    1|0
Yükleniyor...