Birden sevgilinize bir daha sonsuza kadar ulaşamasanız ?

Sevgilinizle ağır bir tartışma yaşadınız ve çok yıprandınız. Ertesi sabah uyandığınızda telefon numarasını değiştirmiş olduğunu öğreniyorsunuz. Ona tek bir numaradan başka hiçbir şekilde ulaşamayacağınızı düşünün. Ama sizde bu ilişkiden yorulmuştunuz. Fakat ona bir daha asla ulaşamayacaksınız. Hani isteseniz bile o artık olmayacak. Sonsuzluğa karışacak. Acı çeker misiniz ? Ne hissedersiniz ?

Güncellemeler:
Tartışmanızın sebebi ona büyük bir yalan söylemeniz.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Acı illa ki çekerim ama kendimden daha değerli kimse yok, olamaz. Teskin ederim kendimi. Eğer senin sevdiğin kadar o da sevmiş olsaydı bırakıp gitmezdi derim. Tez zamanda da soğurum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• buna yakın bir olay var başımda vee vicdan azabından aşkımdan ölüyorum giderken bile aşık etti kendine çok zor bir durum unutmak kolay değil unutulmaz zaten

0|0
    0|0
  • Tartıstıgımız gecenin sabahında yanımda farklı biri uyanır birdaha aramam zaten :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilim değil ama cok değer verdiğim bir arkadaşım vardı cook cok veriyordum ona habersizce cıktı gitti. hala gelmedi ve bir acıklama yapmadı yıkıldım ve kafamda hala soru işareti var bukadar güzel bir arkadaşlık neden biter diye... cok zor bir durum...

1|0
    0|0
  • Kavga ettik diye bitirecekse güle güle, üzülürüm tabi harcadığım zamana.

1|0
    0|0
  • gülerim kendi kendime keşke giderken haber verseydide arkasından su dökseydim diye espri yapardım :D pek bağlanan biri değilim

0|0
    0|0
  • ÖLÜRÜM YA :(

0|0
    0|0
    • Hiç kimse için canından vazgeçmeye değmez

• Hım bence bekle eğer o seni bitirmek istemiyorsa geri döner

• bilmiyorum

Yükleniyor...