Haber sitelerinde yorum yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

haber sitelerinde yorum yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? yorumları okuyor musunuz? o kişilerin Türk halkını temsil ettiğini düşünüyor musunuz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir ara bende deli gibi yorum yapıyordum sonra bıraktım. İnsan engel olamıyor kendine.

0|0
    0|0
  • Haberlere baktıktan sonra mutlak yorumlara bakarım fakat yorum yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • ben bazen okuyorum ama alakasız temsil etmiyorlar

0|0
    0|0
  • Takip ederim, kimisi kafama yatar kimisi yatmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yorumları okurum genellikle çok doğru düzgün yorumlar var tabi onları bir kenara koyuyorum ama genelde bana göre hastalıklı ruh haline sahip insanlar yazı yazıyor. Birilerine hakaret etmek, küfür etmek ve inanılmaz bir nefretle yazı yazıyorlar neden böyle yaptıklarını bilemeceğim ama hiç hoşuma gitmiyor. Türk halkını temsil edip etmedikleri konusunda da; inşallah etmiyorlardır

0|0
    0|0
  • eğer tek çaplı yorum anlayışı olsaydı takip etmezdim ama, haberleri okuduktan sonra kesinlikle yorumlara göz atarım. veyahut youtube'de komik bir şey izliyorsam, yorumları da okurum. yorumlar bazen ana konudan veyahut haberden daha çekici olabilir.

0|0
    0|0
  • haberden çok yorumları okuyorum özellikle bazıları var ki cem yılmaz solda 0 kalır

0|0
    0|0
  • arada okuyor ve gülüyorum :)

0|0
    0|0
  • Işleri güçleri yok

0|0
    0|0
  • bir çoğu saçmalıyor galeyana gelip yorum yazıyor bir çoğu linç etmek için bekliyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...