Geceleri altını ıslatma sorunu olan varmı?

18-19 yaşındada olabilir böyle sorun olsaydı çözüm olarak doktorada gidip geçmeseydi ne yapılırdı bu yaşlarda bile olup altını ıslattığı için geceleri annesinin muşamba bez bağladığını yazan yorumlar var kız veya erkek bağlandığını veya annesinin bağladığını yazan sizcede muşamba bez bağlanması doğru mu o yaşta olup geçmeyince yani.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bu durumlarda doktora gitmek en iyisi. geçmesini beklemek doğru değil ayrıca utanılacak bir şeyde yok hastalık bu yaş kaç olursa olsun.. bez bağlaması da normal başka çare yokki

0|0
    0|0
    • Anladım 18 yaşında oğluna muşamba bez bağladığını söyleyen annede vardı yorum yazmış 19 yaşında kızınada muşamba bez geceleri bağladığını yazan annede vardı yani,sadece o yaşta bezlenmek utandırabilir birde balkona falan muşambaları asılınca gören falan olursa diye o konularda sıkıntılı olabilir belki.

• teşekkür ederim eğer yardımcı olabıldiysem ne mutlu..

• Sağolun ben gizli yaptım sorarken ama öylesine eğer beni eklemek isterseniz memnun olurum başka konulardada belki sormam gerekse ondan dedim,istersenizde eklemeyin önemli değil sağolun ben teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bel fıtığı sorunu varsa yaşa falan bakmaz, altına kaçırır.

0|0
    0|0
    • Anladım onun dışındada olan oluyor yani 18 19 yaşında bile annelerinin geceleri alt ıslattığı için muşamba bez bağladığını bile yazan yorumlar oluyor ondan yani bilemiycem olabiliyor.

• Başka bir sorunu vardır, muayene edilmeli.

• Doğrudur kimbilir demek ki kimininki geçmiyor gitsede değişebiliyor sadece o yaştan bez bağlanması garip gelmişti muşamba bez falan neyse.

• hayır kesinlikle doğru değil..bebek mi yahu

0|0
    0|0
    • Ama öyle yazıyorlarlar var yani yorumları siteleride belli alt ıslatma ile ilgili olan bilir banada ilginç gelsede anneleri bağlıyor,anne bile yazmıştı 18 yaşında oğlu alt ıslattığı için altına muşamba bez bağladığını,çünkü hergün yatak çarşafa mahvolunca mecbur kalıp bağlıyorlar bence bebeklikle ilgisi yok bence sencede öyledir herhalde.

• hım anladım doğrudur yani,benim çıkmam lazım iyi günler sağolun.

• güle güle

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğru mu derken neyi kasdettiğini anlamadım açıkcası. Yani hergün oluyorsa bu şekilde bez muşamba gibi şeylerle yattığı yeri bir şekilde böyle korumak zorunda yoksa yatak mı dayanır.

Ama kendi kendine geçmesini beklemek büyük hatadır. O yaşlara kdar oluyorsa kesinlkle sorun vardır. Fizyolojik bir sorun olabilir büyük ihtimalle psikolojik bir sorun olabilir. Normal olmayan bir davranış ve doktor müdehalesi gerekiyor tabi kii

0|0
    0|0
  • Çiş tutucu ilaçlar vardı sanırım.Eczacılara bir sor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...