KADIN İSTEDİĞİNDE SEKS ERKEK İSTEDİĞİNDE EVLİLİK OLUR.SİZ NE DİYORSUNUZ?

İlişkiler, ilişkiler, ilişkiler... Aşk,evlilik, sadakat, seks ve nihayetinde aldatma... Erkekler ne ister, kadınlar ne bekler? Murat Ünalan ilk romanı Kadın İstediğinde Seks Erkek İstediğinde Evlilik Olur'da bir dizi renkli çiftin ilişkilerini sanık iskemlesine oturtuyor, cesurca ve acımasızca sorguluyor. Sekse kadın, evliliğe erkek mi karar verir? Erkek bir kadını sevse bile, başka güzel bir kadının cazibesinden kendini koruyabilir mi? Kadın, evlenmek ümidi uğruna, sevgilisinin sevgililerini görmezden gelebilir mi? Ve artık erkekler de kadının elinin kiri mi? İlişki ahlakı üzerine okuyabileceğiniz en ironik romanlardan biri karşınızda. "Bir erkek sevdiği kadını aldattığı zaman, dünyanın en şerefsiz insanı olur ve bunu karısına veya sevgilisine nasıl yapar diye çevreden suçlanır. Bir kadın aldattığı zaman, muhakkak bir nedeni vardır. Kocası veya sevgilisi tarafından karşılanamayan ihtiyaçları vardır. Suçlanan gene erkek olur. Kim aldatırsa aldatsın, suçlu her zaman erkeklerdir."

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• söz olarak çok doğru. özellikle erkekler ve evlilik hakkında. erkek niyet ederse evlenir, niyeti yoksa hiçbişey olmaz. erkekler için aradığımı bulamadım mazeretine inanmam. erkek evlenmeyi kafasına koydu mu iki günde evlenir :) hemen de evlenecek birini bulur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kadın istediğinde seks olur bu doğru

ama bu evlilik sonrası içinde geçerli

kadın evliliktede seks yapmayı paylaşım zevk olarak değilde görev olarak görüyorsa veya erkeğe karşı cinselliğini silah olarak kullanıyorsa ozman erkeklerde evlilikten uzaklaşır soğur.

çünkü erkek için seks olamzsa olmazdır seks yoksa erkekte yoktur

birde erkek aldattığında dünyanın en şerefsizi oluyor kadın olmuyor bu kabul edilemez

çünkü erkek kadını (zebrayla fille veya dünya dışı yaratıkla aldatmıyor yine bir kadınla aldatıyor

ve kadınlar hem cinslerini korumakta bayağı iyiler

kadın aldattığı zaman tek bir cümle kuruyorlar "ama kızımız gönlünü kaptırmış" "ama ben o adamı sevdimm" i

şte bir taraf dünyanın en şerefsizi bir taraf ise masumlaştırılmaya çalışılma bu olmaz,

0|0
    0|0
  • biz zaten günah keçisi olmak için doğmuşuz.

0|0
    0|0
    • Yorumunu okuyunca hüzünlendim. Neden bu düzen böyle :(

• şaka yaptım be :D Allaha şükür problemim yok hatun kişilerle :D

• Bence bu romanı yazan kadınlara yalakalık olsun diye yazmış.

0|0
    0|0
  • Tam tersi olur genelde

0|0
    0|0
  • bunlar hep karşılıklı anlaşmadır, çiftler sağlam bir ilişki gözetiyorlarsa ve sağlıklı bir iletişimleri varsa her zaman bir orta yol bulunur.

0|0
    0|0
  • romanı tanıtmışsın

0|0
    0|0
  • Bunlara inanan allaha inanmamış olur bence.

0|0
    0|0
  • evet karşılıklı anlaşmalar. iki tarafında ileriyi gözleri önüne alarak davranmaları gerekmektedir.

0|0
    0|0
  • Kadın istedği dakika evlenir. Evlendikten sonra da ömür boyu erkek istediğini yapar. :D

Kadın isterse anında seks yapar, seksten sonra erkek ister devam eder; ister kaldırır atar. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hadi oradan derim ben de.

Ben de mi roman yazsam acaba lan

0|0
    0|0
  • Ben de genelde soyle seylerle karsilastim,erkek aldatiyorsa muhakkak bir bildigi vardir kadin ona olan gorevlerini yerine getiremiyordur,ama kadin aldattigi zaman yedigi tek bidamga var o.. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...