Sosyal medyada yediğini içyiğinin fotoğrafını çekenler?

arkadaşlar sosyal ağlarda yediğinin içtiğinin

kahvaltılarının mangallarının kreplerinin macaronların pizaların fotoğrafını çekenler hakkında görüşleriniz nelerdir?

En çok ama en çok kızlar bunu yapıyor. Bu paylaşımların amacı nedir hangi ruh halidir neyin kafası :)

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• bütün kızların içinde bir star yatar kimisi gerçekten olur kimisi bu şekilde. Popüler olma isteği ilgi isteği falan buna sebep

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben öyle insanlara hiç anlam veremiyorum. Gezmeye gidiyor etrafın fotoğrafını çekmekten çevresnde ne var ne yok görmüyor bile. Kendisi de fotoğraflardan bakıyor ben nerelere gitmişim ne güzel yerlermiş diye. Bu seviyeye geldi artık o paylaşımcılar :)

0|1
    0|0
  • yediklerini paylaşamasınlar ama ben severek içtiğim bir kaç şeyi paylaştım :D

ama listemde öyle canı çekecek muhtaç biri de yok

kivi çayı yaa :S kimsenin canı istemez herhalde :(

1|1
    0|0
    • bu işler kivi çayı kimsenin canı istemezle başlar nane çayı , ada çayı , frozen , smoothi diye devam eder.

hem listende kimsenin canı çekmez diyosun sen bunu bilmezsin

profilinin herkese kapalı olmasıda kurtarmaz

sen zannediyosunki sadece listendekiler görüyor

birbirlerinin şifreleri olan insanlar var

onu geçtim daha geçen hamile bir akrabam arkadşıyla birlikte tandıklarının fotolarına bakıp yorum yapıyolardı

mesela bu hamile kadının canı çekebilir.;)

• doğru söylüyorsun ne diyim.. :D

• ben onları görünce çok gülüyorum onlar benim eğlence kaynağım :) saflık cahillik işte insan özelini bu kadar ulu orta yazar mı acaba biraz daha geniş olsa wcde s... ta da yazarlar mı onu da merak ediyorum sormak lazım :D

0|1
    0|0
  • malesef öyle insanlar la ayni dünyada yasiyorum

0|1
    0|0
  • Çıplak bacaklarımı mı çekeyim?

0|0
    0|3
    • hem sorumun cevabı değil

hem konuyu başka yöne çekme

hem seninde yeme içme fotoğraflarını çektiğin anlamı

eksiyi hakettin be minik

ayrıca özellikle yeme-içme fotoları koyan kezbanlar mutlaka ama mutlaka denize havuza karşı bir bacak fotoğrafıda koyuyor :)

• güzelse düzgünse olur

• Ne yapsınlar.Reklamın iyisi kötüsü olmaz :)

0|0
    0|0
  • "hem zayıflayıp hem de az para ödemek ister misin. bitmek bilmeyen diyetlerden sporlardan artık sizde sıkılmadınız mı? o zaman bu ürün tam da size göre." diye boy boy reklamlardan yırtamadığımızın kanıtıdır bu. Meraklıyız yemeye eğilimli olarak dünyaya geldik ne yapalım

0|0
    0|0
  • Bak ezik sen bunlardan yiyemezsin fakirsin en azından gözün doysun falan diye herhalde :D

0|1
    0|0
  • Canım onu ergenler yapıyor.. Bir de umumi hela da çekilen fotolar var, onları da unutmayalım :))

1|0
    0|0
  • hepsinden tek tek nefret ediyorum. görgüsüz tayfa..

1|1
    0|0
  • zaten yenı yetme gençlik hep oyle hava olsun dıye yapıyor garipler

0|0
    0|0
  • Hepsi birer görgüsüz. Görünce hallerine acıyorum.

0|1
    0|0
  • şiddetle kınıyoruz onları :)))

görgüsüzlük tanımı bunlara uyar sanırım :)

0|0
    0|0
  • Neredeyse 3-5 arkadaşımın yaptığı hareket, içimden, s*çtığınızında resmini çekseydiniz demekk geliyor, çok saçma, insanın biraz özeli olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 0|1
    0|0
  • bazen bende denk geliyorum ve hoşuma gitmiyor. çünkü o an o yiyeceklere gerçekten muhtaç olupta elde edemeyen insanlar aklıma geliyor :-(

0|1
    0|0
  • inşallah her yediklerinin resmini çekmiyorlardır!

0|1
    0|0
  • yapabilirler normal bişey. ama bir arkadaşım var günde 3 kere yemek resmi attığı vardı. abartmamak lazım. çok değişik, zor bulunan, ilk defa yediğin bişeydir anlarım ama abartıyor bazıları...

0|0
    0|0
  • Görgüsüzlük

0|0
    0|0
  • bende yedikten sonraki halini çekip koyayım .

0|1
    0|0
  • sacmalık yha

0|0
    0|0
  • Bunu ilk kim başlattıysa ona üzülüyorum açıkçası. Özenti desek daha iyi olur ya da görgüsüzlük. Biz burda onları sövüyoruzda belki aramızda bunu yapanlar bile vardır belki :))

0|0
    0|0
  • salaklar

0|0
    0|0
  • gerizekalı oldukları kanısındayım

0|0
    0|0
  • sonradan görmüşler

0|0
    0|0
  • "kocişle gerdek keyfi" yazacak kadar büyümediler halen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...