Gs - Bjk Maçında Galatasarayın Attığı Goller Sizce Beleşmiydi?

Gs - Bjk Maçında Galatasarayın Attığı Goller Sizce Beleşmiydi?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olmasını bekliyorsun Muslera´nın topu kaleden alıp bütün futbolcuları çalımlayarak gol atmasınımı bekliyorsun?

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• yav he he.

1|0
    0|0
  • kaleye girdi mi onemlı olan o .

1|0
    0|0
  • Beleş diyen ya Fenerlidir ya da futboldan zerre anlamiyodur..

4|1
    0|2
    • beleş değilde biri elle alınıp drogbaya pas atıldı oda gol yaptı diyelim kanka;) not: fenerliyim nan asdfghjkl

• Eee doğru goller rakibin bireysel bariz hatası, gs nin kendi organize ettiği bir gol yok, 2. golde burak bariz bir şekilde koluyla topu önüne alıyor gollük pası atıyor, hakeminde %100 skora katkısı etkisi sözkonusu. Ama gs 2. yarı daha iyi oynamıştır topa daha fazla sahip olmutur bunuda inkar etmiyorum.

• Hakkıyla aldı

0|0
    0|0
  • maçı izlememişsin :)

0|0
    0|0
  • Beleş falan değil her 2 takıma karşın hataları oldu o hakemin

0|0
    0|0
  • koyduk geçtik beşiktaşın üstünden

1|1
    0|0
    • geçirmş olsun pardon geçmiş olsun en büyük eğlence 8taş 7enev aahahhahahaha :))))

• kendinizle karıştırmayın çokmu yandı canınız :)))))) kolay değil tabi:D

2|0
    0|0
    • Eee doğru goller rakibin bireysel bariz hatası, gs nin kendi organize ettiği bir gol yok, 2. golde burak bariz bir şekilde koluyla topu önüne alıyor gollük pası atıyor, hakeminde %100 skora katkısı etkisi sözkonusu. Ama gs 2. yarı daha iyi oynamıştır topa daha fazla sahip olmutur bunuda inkar etmiyorum

• pardon yanlış yere yazdım yorumu :)

• şike yapıp maç kazananların söylüyeceği son kelime olmalı :DDDDDDDDDDDDDDD sesli güldüm nan

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beleş gol diye bir tabir yok. Kimse hata yapmasa zaten futbolda gol olmaz mümkün değil. Madrid maçında iki tarafta hata yaptı affetmeyen Madrid oldu. Beşiktaş maçında da iki taraf hata yaptı affetmeyen Galatasaray oldu.

0|0
    0|0
  • Tamamen bireysel hatalardan ve hakeminde katkısyla yenmiştir galatasaray

ilk golde serdar önümdeki bariz kontrol edebileceği veya dışarı atabilceği bir topu kaptırıyor, yani %100 ikram bir gol.

2. goldede olcay hatalı pasla burağa topu atıyor ama burakta topu bariz bir şekilde koluyla önüne alıyor ve gollük pası atıyor. Hakem bu eli görmemesi ve ya görmek istememe skora bariz yansıyor.

0|0
    0|0
  • Beleş değildi kendi salaklığımızdan yedik dün gsye resmen gel bize gol at dedik ikinci golde el vardı gerçi ama alıştık bunlara üzürimize oyunlar oynanmaya başlandı.

0|0
    0|0
    • Aynen oyle kardesim bir galatasaraylı olarak ne size dusmanım ne fenere.Cunku direniştede tek birlik olduk hepımız.

• Beleşte olsa herifler 3 puanı aldı, futbol değil sonuç Puan tablosunu değiştirir..

0|0
    0|0
  • Gs - Bjk Maçında Galatasarayın Attığı Goller Beleşdi...

0|1
    2|2
  • boru gibi goller :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin elazığa attığı 4 gol sivasa 5 gol kasımpaşaya 3 gol tartışılmıyor 6alatasarayın 2 golü tartışılıyorsa tartışma konusu oluyorsa orada bir pislik bir şaibe var demektir

0|0
    0|0
  • 1i bariz gol tertemiz serdara bruma gidio alıyo topu serdardan serdar kendini numaradan yere atıyor2.attıkları golde burak düpedüz elle aldı önüne drogbaya asist yapmadan önce;)

0|0
    0|0
  • ilk golde serdar kurtuluşun hatası vardı ikinci golde burakın eline çarptı top ama hakem i*nelik yaptı

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı futbolcu tehlikeli bölgede kendini yere atarsa beleş olacak tabi

0|0
    0|0
    • geççen o işleri kendinizi avutmayın bosuna :)

• ben tarafsız gözle bu yorumu yapıyorum fenerbahçeliyim ve maçın berabere bitmesini istiyordum sizin önce suçu futbolcunuzda aramanız gerekli

• beleş olsa yıne i hakem kutuya koyup hedıye ettı .d

0|0
    0|0
  • beleş olmayan gol tarifi nedir :)

0|0
    0|0
    • Demi :D bu arada ben GALATASARAYlıyım :)

• futboldan anlyosun fakat soru sormyı bılmyosun :)

• Bro malmısın ? Daha nasıl olsun bu soru ? neresinde hata gordun sorunun anlamıyorum :D

• Beleşse yemeyeydiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...